Bobslejs: Melbārdis pirmais arī četriniekos

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieku ekipāža svētdien, 25.janvārī, izcīnīja pirmo vietu Šveices trasē Sanktmoricā notikušajās Pasaules kausa izcīņas piektā posma sacensībās, divu dienu laikā gūstot otro panākumu. Par to informē Nacionālā informācijas aģentūra "Leta".

Līdz ar to Melbārdis šajā trasē ticis pie savām šīs sezonas otrajām uzvarām gan divnieku, gan četrinieku konkurencē. Pirms tam šosezon divniekos un četriniekos viņš uzvarēja Kalgari.

Melbārdis ar Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmo braucienu veica minūtē un 5,18 sekundēs, esot līderi un par 0,06 sekundēm apsteidzot vācieti Frančesko Frīdrihu. Savukārt trešais bija vācietis Maksimiljans Arnts, kurš latviešiem zaudēja 0,18 sekundes.

Otrajā braucienā Melbārža ekipāža atkal bija labākā, uzrādot jaunu trases rekordu (minūte un 4,55 sekundes). Tas ļāva Frīdrihu apsteigt par 0,18 sekundēm, bet Arntu - par 0,38 sekundēm.

Melbārža ekipāža pirmajā braucienā tika pie pārliecinoši labākā starta laika, bet otrajā braucienā tā labāko laiku dalīja ar Frīdrihu.


Jau informēts, ka divnieku sacensībās sestdien Latvija sensacionāli guva dubultuzvaru - Melbārdis ar Dreiškenu guva otro uzvaru karjerā divnieku sacensībās.

Melbārdis šosezon uz goda pjedestāla bijis visās piecās četrinieku sacensībās.


Pievieno komentāru

Sports