Bobslejs: Melbārža četrinieks Eiropas čempionātā izcīna bronzas medaļu

Austrijā, Īglsas trasē, Eiropas čempionātā Oskara Melbārža pilotētais četrinieks kāpa uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena, savukārt Pasaules kausa piektajā posmā palika 4. vietā, informē lsm.lv

'Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Helviju Lūsi un Jāni Strengu otro braucienu aizvadīja ļoti labi, līdz ar to Eiropas čempionāta ieskaitē spējot kāpt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. No līderiem Melbārdis atpalika 0,40 sekundes.

Savukārt Pasaules kausa posma etapā Melbārdim bija jāsamierinās ar ceturto pozīciju, jo otro vietu izcīnīja kanādietis Džastins Kripss, kurš no pirmās vietas atpalika par 0,15 sekundēm.

Par uzvarētāju Eiropas čempionātā  kļuva vācieša Johanesa Lohnera ekipāža, bet sudraba godalgu izcīnīja Lohnera tautietis Frančesko Frīdrihs.

Pēc pirmā brauciena Melbārža četrinieks palika ceturtajā vietā Eiropas čempionātā, bet Pasaules kausa ieskaitē piektajā vietā. Līderis pēc pirmā brauciena bija vācieša Frančesko Frīdriha pilotētais četrinieks, no kura Melbārža ekipāža atpalika 0,23 sekundes.

Tagad Latvijas bobslejisti dodas mājup uz Latviju, kur pavadīs laiku gan ar ģimenēm, gan arī sāks trenēties, un jau 31. decembrī dosies uz Altenbergu.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc aizvadītiem pieciem posmiem četriniekos līderis ar 1051 punktu ir Lohners, otrais ar 971 punktu ir Niko Valters. Melbārdis ar 792 punktiem atrodas devītajā vietā, bet Ķibermanis ar 712 punktiem ir desmitais.

Jāatgādina, ka sestdien Ķibermaņa un Melbārža pilotētās Latvijas bobsleja divnieku ekipāžas sadalīja attiecīgi 4. un 5.vietu Eiropas čempionātā, kas risinājās Pasaules kausa posma ietvaros. Pasaules kausa posmā labākie Latvijas divnieki ierindojās pirmā desmita beigās 8. un 9. pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports