Bobslejs: Melbārža divniekam - septītā vieta Pasaules kausa priekšpēdējā posmā

www.diena.lv informē, ka Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu divniekos ieņēma septīto vietu Īglsas trasē Austrijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā, sestā, posma divnieku sacensībās.

Pirmo braucienu gan Melbārdis kopā ar Daumantu Dreiškenu veica 52,10 sekundēs, ieņemot piekto vietu. Pēc pirmā brauciena latvieši līderiem zaudēja 0,32 sekundes.

Savukārt otrajā braucienā Melbārdim - devītais laiks, kas lika atkāpties uz septīto vietu. Melbārdis izlases otro pilotu apsteidza par 0,05 sekundēm.

Melbārdis pirmajā braucienā uzrādīja pirmo labāko starta laiku, to pašu atkārtojot arī otrajā braucienā.

Līderis pēc pirmā brauciena bija amerikānis Stīvens Holkombs, kurš par 0,22 sekundēm apsteidza šveicieti Beātu Hefti. Savukārt trešais vēl 0,02 sekundes nopakaļus bija krievs Aleksandrs Zubkovs, kurš par 0,04 sekundēm apsteidza vācieti Frančesko Frīdrihu. Otrajā braucienā Holkombs savu pozīciju nosargāja, apsteidzot Hefti par 0,23 sekundēm. Šveicietim 0,05 sekundes zaudēja Zubkovs, bet Frīdrihs krievam piekāpās par 0,03 sekundēm.

Melbārdis divu braucienu summā uzvarētājam zaudēja 0,55 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā divnieku ekipāžām līderis ar 1477 punktiem ir Holkombs, bet viņam ar 1400 punktiem seko Hefti . Tikmēr Melbārdis ar 1080 punktiem atrodas desmitajā vietā, bet Ķibermanis ar 680 punktiem ieņem 15.pozīciju. Savukārt Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) rangā Melbārdis ar tādu pašu punktu summu arī ir desmitais.

Svētdien bobslejisti Īglsā aizvadīs četrinieku sacensības.

Pēc šā posma noslēdzas sportistu atlases Soču ziemas olimpiskajām spēlēm. Latvija uz Sočiem dosies ar astoņiem sportistiem.

Pasaules kausa sezona noslēgsies ar sacensībām Kēnigzes trasē Vācijā 26.janvārī.


Pievieno komentāru

Sports