Bobslejs: Melbārža ekipāža Pasaules kausa sezonu noslēdz ar otro vietu četrinieku sacensībās

Latvijas pilota Oskara Melbārža ekipāža svētdien, 21.janvārī, Vācijas trasē Kēnigszē izcīnīja otro vietu Pasaules kausa bobslejā sezonas pēdējā, astotā, posma četrinieku sacensībās, informē Nacionālā informācijas aģentūra "Leta".

Melbārdis ar saviem titulētajiem stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu uz goda pjedestāla četrinieku mačos kāpa pirmo reizi šosezon.

Tikmēr Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Jāni Jansonu, Helviju Lūsi un Matīsu Mikni Pasaules kausa sezonu noslēdza ar piekto vietu.

Sacensībās droši uzvarēja vācieša Niko Valtera ekipāža, kas par 0,36 sekundēm apsteidza Melbārža un Austrijas pilota Benjamina Maiera ekipāžas.

Ceturtajā pozīcijā palika vācieša Johanesa Lohnera pilotētais četrinieks, kas atpalika par 0,41 sekundi, bet Ķibermanis zaudēja vēl 0,09 sekundes.

Pēc pirmā brauciena Melbārdis bija piektajā vietā, tomēr otrajā izdevās panākt Maieru, apsteigt Vācijas pilotu Frančesko Frīdrihu, kuri abi bija ļoti tuvu, kā arī apdzīt vācieša Johanesa Lohnera ekipāžu, kas bija priekšā jau 0,18 sekundēm.

Otrajā braucienā Melbārdis sasniedza otro labāko rezultātu, tikai par 0,03 sekundēm piekāpjoties Valteram.

Savukārt Ķibermanis pēc pirmā brauciena bija sestais, bet otrajā uzrādīja ceturto rezultātu.

Pirms šiem mačiem šajā sezonā abas Latvijas ekipāžas kopā tikai reizi iekļuvušas bija trijniekā, kad Ķibermanis pirms divām nedēļām to paveica Altenbergas trasē.

Pasaules kausa noslēguma kopvērtējumā ar 1652 punktiem uzvarēja Lohners, kuram ar 1468 punktiem sekoja Frīdrihs, bet trešo vietu pēdējā etapā ar 1421 punktu izrāva Valters, kurš tikai par punktu apsteidza svētdien septītajā vietā palikušo kanādieti Džastinu Kripsu.

No latviešiem Melbārdis ar 1322 punktiem pēdējā posmā no septītās pozīcijas pacēlās uz piekto vietu, bet Ķibermanis iekrāja 1280 punktus, Kēnigszē veicot vienas pozīcijas kāpumu, un sezonu noslēdza kā septītais.


Pievieno komentāru

Sports