Bobslejs: Pasaules jaunatnes ziemas olimpiādē izcīna 4.vietu 3

Latvijas jaunie bobslejisti Oskars Ķibermanis un mūsu puisis Elvis Kamšs, startējot Pasaules jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, vakar, 22.janvārī, Austrijā, Īglsas trasē, izcīnīja 4.vietu.

Pirmajā braucienā O.Ķibermanis un E.Kamšs bija labākie gan startā, gan pārējos trases nogriežņos un arī finišā. Tiesa, tikai trīs sekundes simtdaļas viņiem zaudēja austrieši, bet astoņas - Monako ekipāža. Diemžēl neveiksmīgi veikta otrā brauciena dēļ latviešu puiši palika bez medaļām.

Lai arī starts bija ātrs un trases augšdaļā vēl nekas neliecināja, ka latvieši zeltu varētu arī neiegūt, trases beigu daļā pieļautās kļūdas spēcīgi ietekmēja finiša rezultātu.

Otrajā braucienā Latvijas sportisti uzrādīja tikai septīto labāko laiku, ļaujot sevi apsteigt trīs ekipāžām.

Par jaunatnes olimpiskajiem čempioniem kļuva itālieši Patriks Baumgartners un Alesandro Grande, kuri pirmajā braucienā bija tikai ceturtie. Latvijas duets viņiem zaudēja 0,23 sekundes. No trešās vietas O.Ķibermanis/ E.Kamšs atpalika par 0,06 sekundēm.

Elvis "Dzirkstelei" saka, ka rezultāts nav slikts, taču necerēts.

"Šoreiz varu atklāti pateikt - otrais brauciens nebija par labu mums. Pēc pirmā brauciena bijām pirmie, bet pašu pieļauto kļūdu dēļ atkritām uz visnepatīkamāko vietu - ceturto. Nesanāca pietiekami labi gan starts, gan otrais brauciens, kas pats par sevi bija ļoti lēns un netīrs - ar vienu, es pat teiktu, ļoti stipru bortu pazaudējām zeltu un pat jebkāda kaluma medaļas. Nedaudz ir sarūgtinājums, bet tāds ir sports," saka jaunais bobslejists.

Pirmās Pasaules jaunatnes ziemas olimpiskās spēles Austrijā beidzās svētdien. Latvija tajās izcīnīja pilnu medaļu komplektu, zeltu - Augusts Valdis Vasiļonoks hokejistu individuālo prasmju turnīrā, sudrabu - kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis, bronzu - kamaniņu braucēja Ulla Zirne.

Nākamās ziemas spēles pēc četriem gadiem risināsies Lillehammerē.

Komentāri 3

Zane

"Katvars" droši vien pat savā ciematā neko ievērojamu nav sasniedzis, bet noteikti ir spējīgs spriest par neveiksminiekiem un veiksminiekiem...... Iedomājies vien, kāds ceļš ir jāiziet, lai vispār tur tiktu :)

pirms 8 gadiem, 2012.01.26 00:25

Laba ziņa

Latvijas jaunie bobslejisti Oskars Ķibermanis un mūsu Elvis Kamšs, startējot Pasaules jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, vakar, 22.janvārī, Austrijā, Īglsas trasē, izcīnīja 4.vietu.
- 1.braucienā viņi bija labākie gan startā, gan pārējos trases nogriežņos un arī finišā- ieguva 1.vietu. Tikai 3 sekundes simtdaļas viņiem zaudēja austrieši, bet 8 - Monako ekipāža.
- 2.brauciens, diemžēl, bija neveiksmīgāks, tāpēc latviešu puiši Oskars un Elvis ieguva 4.vietu un palika bez medaļām.
No 3.vietas O.Ķibermanis/ E.Kamšs atpalika tikai par 0,06 sekundēm...

Tik un tā Oskars un mūsu Elvis Kamšs ir lieli MALAČI, jo bija liela konkurence, tāpēc 4.vieta ir LABS panākums!

pirms 8 gadiem, 2012.01.23 20:39