Bobslejs: sacensības aizvada treniņu režīmā 6

Pagājušās nedēļas nogalē Vācijā, Altenbergā, notika Pasaules kausa izcīņas bobslejā 3.posma sacensības. Sacensībās kopā ar saviem komandas biedriem startēja arī mūsu bobslejists Daumants Dreiškens.

Sestdien norisinājās sacensības divnieku ekipāžām. Jāatgādina, ka Oskars Melbārdis sezonas sākumā sacensībās nestartēja, jo atlaba pēc muguras operācijas. Šīs viņam kopā ar Daumantu bija atgriešanās sacensības Pasaules kausā. Sportisti veica divus labus un pārliecinošus braucienus. Abos braucienos starta ieskrējiena laiki nebija starp ātrākajiem, bet pats galvenais bija veiksmīgi atgriezties Pasaules kausā un izcīnīt svarīgus punktus kopvērtējumā. Treneris Sandis Prūsis cerējis, ka šai ekipāžai būs vieta no 15.pozīcijas un uz augšu, tādējādi viss esot kārtībā, jo iegūta 13.vieta. Oskars Ķibermanis kopā ar stūmēju Matīsu Mikni izcīnīja 3.vietu, Uģis Žaļims ar Jāni Jansonu – 9.vietu.

Četrinieku sacensībās svētdien O.Melbārdis ar stūmējiem D.Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu abos braucienos uzrādīja vienus no labākajiem starta ieskrējiena laikiem. Pirmajā braucienā gan gadījās tehniska ķibele, kas varēja ietekmēt brauciena laiku. Pirmais brauciens bija nedaudz labāks par otro, jo otrajā vairākās vietās nācās kamanas koriģēt, lai tās atrastu labākas trajektorijas trasē. Divu braucienu summā O.Melbārža četrinieks ieņēma 11.vietu. Treneris S.Prūsis uzsver, ka O.Melbārdis šobrīd sacensības aizvada treniņu režīmā – viņam šie sacensību braucieni bija vispār vieni no pirmajiem ar četrinieku kamanām pēc desmit mēnešu pārtraukuma. O.Kibermaņa ekipāža  izcīnīja 7.vietu, U.Žaļima ekipāža – 18.vietu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vairis

Vai Dreiškins jau nav par smagu? Kādi 10 - 15kg muskuļu masas noteikti klāt kopš laikiem kad ieguva medaļu.

pirms 4 gadiem, 2017.01.11 12:07

ne(Vairis)

Esi specs par muskuļu masu?

pirms 4 gadiem, 2017.01.11 14:00

cccp

ar ragaviņam pa sili tas nav SPORTA VEIDS FUUUU

pirms 4 gadiem, 2017.01.12 11:22

ppp

Kieva, muti ciet

pirms 4 gadiem, 2017.01.12 19:49

TT

renes šļūcēēji kas ir neslīd lubrikantu studijā

pirms 4 gadiem, 2017.01.14 10:01

Sports