Bobslejs: uzsāks sezonu

Jau pēc divām nedēļām Latvijas bobsleja izlases komanda, kurā ir arī divi mūsu novadnieki Edgars Maskalāns un Daumants Dreiškens, dosies uz pirmajām šāgada sacensībām.

Pirmās sacensības Latvijas bobslejistiem būs Eiropas kausa posms Austrijā, Īglsā, uz kuru komanda izbrauks jau 12.novembrī. Pēc tam paredzēta dalība vēl vienā Eiropas kausa posmā Kēnigzē, Vācijā, un tad 2.decembrī jau būs klāt Pasaules kausa pirmais posms Īglsā.  

Šonedēļ Siguldā jaunās 2011./ 2012.gada sezonas atklāšanas preses konferencē Latvijas bobsleja izlases vadība norādīja, ka gaidāmajā sezonā izlēmuši dot priekšroku sportistu kvantitātei, lai jau ar nākamo gadu rūpīgāk pievērstos kvalitātei, tādējādi gatavojoties Soču ziemas olimpiskajām spēlēm.

 

Šajā sezonā pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas bobsleja komanda Pasaules kausu izcīņā šosezon startēs ar trim ekipāžām. Komandas galvenais treneris Sandis Prūsis gan uzsvēra, ka ekipāžas simtprocentīgi vēl nav nokomplektētas, sezonas gaitā vēl var būt izmaiņas virknējumos - viss būšot atkarīgs no pašiem puišiem un viņu snieguma.

 

Pirmais pilots komandā būs E.Maskalāns, kura četrinieku stums D.Dreiškens, Raivis Broks un Intars Dambis. Otrais numurs būs Oskaram Melbārdim, kura partneri būs Mihails Arhipovs, Jānis Strenga un Arvis Vilkaste. Trešā ekipāža Latvijai būs Uģa Žaļima pilotētā un Kristapa Kalniņa, Raivja Zīrupa un Helvija Lūša iestumtā.

 

2011./ 2012.gada sezonā Pasaules kausā būs astoņi posmi, bet sezonas galvenās sacensības - Pasaules čempionāts - februāra otrajā pusē risināsies Leikplesidā.


Jāpiebilst, ka visas nozīmīgākās sacensības ar Latvijas bobslejistu un skeletonistu piedalīšanos jaunajā sezonā translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls.

Pievieno komentāru

Sports