Brīvā cīņa: aicina uz treniņiem

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” jauno cīkstoņu treneris Atis Jencītis informē, ka ir atsākušies treniņi Gulbenes pilsētas stadionā.

A.Jencītis stāsta, ka nodarbības notiek pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās pulksten 18.00. Ja kāds vēlas pieteikties un ir interese par brīvo cīņu, tiek aicināts uz treniņiem. Papildu informācija pa tālruni 29452527 (A.Jencītis). Uz treniņiem tiek aicināti gan puiši, gan meitenes.


“Var pieteikties no aptuveni 6, 7 gadu vecuma, bet tas gan jāizvērtē vecākiem,” uzsver A.Jencītis un piebilst, ka treniņi nav viegli un tie ilgst pusotru, divas stundas. “Cīņas sports attīsta visus muskuļus. Treniņu laikā tiek apgūta akrobātiku, spēlēta bumba, dažādas spēles, mesti kūleņi un apgūti brīvās cīņas paņēmieni,” stāsta A.Jencītis.


Pagājušajā gadā regulāri treniņus apmeklēja 15 bērni. Treniņi bērniem ir par brīvu. “Tas ir mans brīvprātīgais darbs. Par to atalgojumu nesaņemu. Ja vecāki var, tad savu iespēju robežās atbalsta finansiāli, jo tas ir nepieciešams, lai varam, piemēram, aizbraukt uz sacensībām. Mēneša laikā parasti uz sacensībām dodamies divas vai trīs reizes. Redzu, kā bērni aug un attīstās, apmeklējot treniņus. Startējot lielās sacensībās, mūsu puiši, piemēram, no 14 vai 15 dalībniekiem ieņem 3. vai 6.vietu, un tas ir labs rādītājs,” saka A.Jencītis.


“Sporta klubs “Gulbenes K.S.P.” jau trešo gadu attīsta brīvo cīņu. Ir izveidojusies arī sadarbība ar Amatas novada cīņas sporta klubu “Ferrum”.


“Bērni tiks vesti uz kopīgiem treniņiem. Ir pat doma, ka tiks rīkotas trīs dienu nometnes – piektdienas vakars, sestdiena un svētdiena, lai attīstītu un pilnveidotu cīņas sportā iesaistīto bērnu meistarību,” saka A.Jencītis un piebilst, ka 6.septembrī ir plānots doties uz Zaubi, kur notiks pārrobežu sadraudzības čempionāts brīvajās cīņas. Pirmajā dienā notiks fiziskās aktivitātes, savukārt otrajā – brīvās cīņas.

Pievieno komentāru

Sports