Brīvā cīņa: “Gulbene wrestling” jaunāko cīkstoņu pirmā pieredze Igaunijā

Sestdien, 11.janvārī, Polvā, Igaunijā, notika sacensības brīvajā cīņā, kur piedalījās 2009.gadā dzimušie un jaunāki cīkstoņi no Igaunijas un  Latvijas. Sacensībās piedalījās 134 mazie cīkstoņi, tanī skaitā 21 meitene 11 svara kategorijās, informē treneris Atis Jencītis.

No biedrības “Gulbene wrestling” sacensībās piedalījās četri cīkstoņi: Daniels Buliņš - svara kategorijā līdz 32 kg, Renārs Neilands - svara kategorijā līdz 35kg, Kristers Gabrāns un Valters Ločmans - svara kategorijā līdz 47kg. Sacensības bija organizētas, lai katram būtu iespēja cīnīties vismaz divas cīņas.

"Šajās sacensībās, kas daļai mūsu cīkstoņu bija pirmās sacensības, nācās samierināties ar zaudējumiem. Mūsu puišiem, izejot cīņas paklāja centrā, bija redzams apmulsums. Pretinieki nebija spēcīgāki, tikai mūsējiem pietrūka cīņu pieredzes. Pretinieki nebija atnākuši izklaidēties, bet bija nākuši cīnīties. Protams, mūsu puiši nepadevās, bet izkļūt no tvērieniem neizdevās. Par izcīnītajām vietām šoreiz nav vērts runāt, toties ir jāuzteic puišu vēlme piedalīties sacensībās un drosme iziet uz cīņas paklāja, lai cīnītos ar nepazīstamiem pretiniekiem. Uz sacensībām mums ir jābrauc, lai puikas gūtu cīņu pieredzi, jo cīņas laikā jāprot pielietot treniņos mācītais. Cerēsim, ka pirmie zaudējumi dos impulsu puikām treniņos strādāt ar lielāku atdevi, lai sacensībās būtu citi rezultāti," jauno sportistu dalību sacensībās komentētreneris.

Pievieno komentāru

Sports