Brīvā cīņa: “Gulbene wrestling” jaunie cīkstoņi gūst uzvaras Bauskas novada atklātajās meistarsacīkstēs

Sestdien, 3.martā, Codē, Bauskas novadā, notika Bauskas novada atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā 2018, kur piedalījās 2001.-2006.gadā dzimušie un 2007.gadā un jaunāki cīkstoņi, informē treneris Atis Jencītis.

Turnīrā piedalījās biedrības “Gulbene wrestling.” trenera Ata Jencīša trenētie 6 mazie cīkstoņi – Keita Bāliņa (svara kategorijā līdz 54 kg), Artis Jencītis (svara kategorijā līdz 32 kg), Raitis Pušķis (svara kategorijā līdz 35 kg), Kristofers Smirnovs (svara kategorijā līdz 38 kg), Gustavs Kārlis Janovskis un Alekss Smirnovs (svara kategorijā līdz 50 kg).

"Sacensības bija organizētas, lai katram būtu iespēja cīnīties vismaz divas cīņas. K.Bāliņai cīņas bija ar smagākām un vecākām pretiniecēm. Tās viņai bija pirmās sacensības, kur uzdevums bija nepadoties pārspēka priekšā, ko viņa arī izpildīja. Rezultātā pēc gūtajiem punktiem K.Bāliņa savā svara kategorijā ieguva 3.vietu. Artis Jencītis uzvarēja cīņās, kad pirmais sāka uzbrukumus un paspēja izmantot pretinieka kļūdas. A.Jencītis piekāpās finālcīņā, kad cīņas sākumā, nenovērtējot pretinieku, zaudēja punktus. Tālākajā cīņā, cenšoties atgūt zaudēto, pieļāva kļūdas un izcīnīja 2.vietu. R.Pušķim izdevās uzvarēt augumā par sevi lielākus cīkstoņus. Cīņā par iekļūšanu finālā R.Pušķis nolēma uzbrukt uzreiz pēc svilpes signāla, bet pretiniekam izdevās atvairīt uzbrukumu. Cīņas turpinājumā tomēr uzvarēja pieredzes bagātākais pretinieks, un rezultātā R.Pušķim - 3.vieta. K.Smirnovs šajās sacensībās bija daudz drošāks, bet cīņās ar spēcīgākiem pretiniekiem pietrūka pārliecības par sevi un rezultātā izdevās izcīnīt 3.vietu. G.K.Janovskis un A.Smirnovs startēja vienā svara kategorijā, kur uzvarēja savus pretiniekus. Savstarpējā cīņā viņi sastapās tikai finālā, kur pārāks bija G.K.Janovskis, kuram - 1.vieta, bet A.Smirnovam – 2.vieta," komentē A.Jencītis.


Pievieno komentāru

Sports