Brīvā cīņa: “Gulbene wrestling” sportistu neveiksmes Cēsīs

Sestdien, 26.oktobrī, Cēsīs notika Rīgas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā, kur piedalījās 2004.gadā un jaunāki sportisti, informē  “Gulbene wrestling” treneris Atis Jencītis.

Turnīrā piedalījās astoņas biedrības “Gulbene wrestling” trenera A.Jencīša trenētie mazie cīkstoņi – Daniels Buliņš - svara kategorijā līdz 32kg, Mikus Rukmanis - svara kategorijā +75kg, Artis Jencītis - svara kategorijā līdz 38kg, Aleks Piebalgs - svara kategorijā līdz 41kg, Daniels Rainers Piebalgs - svara kategorijā līdz 52kg, Gustavs Kārlis Janovskis - svara kategorijā līdz 62kg, Rihards Rakickis un Arnis Bērziņš - svara kategorijā līdz 68kg.

Dažās svara kategorijās bija iespēja cīnīties trīs cīņas.

"Šajās sacensībās, kur piedalījās pieredzējuši cīkstoņi arī no Igaunijas, visiem mūsējiem nācās samierināties ar zaudējumiem. Tomēr neviena cīņa ar mūsu puišiem nebija viegla, jo viņi nepadevās. Tomēr dažiem pietrūka pieredzes un dažiem - spēka. Šoreiz aizraujošākā bija D.Buliņa pirmā cīņa, kur bīstamā situācijās nokļuva gan Daniels, gan viņa pretinieks. Tikai abu cīkstoņu cīņas spars palīdzēja no tām izkļūt. Cīņas izskaņā Daniels tomēr zaudēja pēc punktiem. Par izcīnītajām vietām šoreiz nav vērts runāt, toties ir jāuzteic puišu drosme un spēja cīnīties ar pieredzējušiem pretiniekiem. Šajās sacensībās puišiem bija spēcīgi konkurenti. Neskatoties uz zaudējumiem turpināsim trenēties," stāsta A.Jencītis.

Pievieno komentāru

Sports