Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvā cīņa: "Gulbenes K.S.P." cīkstoņi atkal startē sacensībās 1

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” jaunie cīkstoņi, piedaloties „Pārrobežu sadraudzības čempionātā brīvajā cīņā” Priekuļu novada Liepā, izcīnīja arī godalgotas vietas.

Sacensībās piedalījās 155 jaunie cīkstoņi no Amatas un Cēsu novada, Bauskas, Rīgas, Ķekavas, Daugavpils un arī Lietuvas. Sporta klubu “Gulbenes K.S.P.” pārstāvēja septiņi Ata Jencīša trenētie cīkstoņi – Alīna Antipova (svara kategorijā līdz 60 kg), Artis Jencītis (svara kategorijā līdz 23 kg), Emīls Jugans (svara kategorijā līdz 29 kg), Alans Karuzins (svara kategorijā līdz 38 kg), Rolands Blūms un Rolands Cīrulis (svara kategorijā līdz 42 kg), Mareks Jaņuns (svara kategorijā virs 52 kg).

“Alīna pirmajā cīņā uzvarēja pretinieci no Rīgas. Nākamajā cīņā Alīnai pretī stājās CSK “Ferrum” cīkstone, kas strauji uzsāka cīņu. Izmantojot sava auguma priekšrocības, viņa uzspieda sev labvēlīgu cīņas stilu. Pirmajā puslaikā Alīna zaudēja 8 punktus, un pēc pārtraukuma, lai uzvarētu,  pretiniecei bija jāgūst tikai 2 punkti. Alīna tomēr sasparojās un otro puslaiku uzsāka ar vēlmi nepadoties. Jau cīņas sākumā viņa atguva 4 punktus un pēc tam vēl 2, taču viņa vēl joprojām zaudēja, tāpēc bija jāriskē un jāmeklē iespēja atgūt vēl punktus. Tas viņai arī izdevās. Gan šajā cīņā, gan arī nākamajās cīņās Alīna guva tīras uzvaras un rezultātā izcīnīja 1.vietu,” stāsta treneris.
 
A.Karuzinam, M.Jaņunam un R.Blūmam, kuri bija ielozēti spēcīgākajā apakšgrupā, nācās zaudēt turnīra 1.vietas ieguvējiem, bet tas deva vēl iespēju cīnīties par 3.vietu. Alans arī izmantoja doto iespēju un izcīnīja 3.vietu. Mareks palika 4.vietā, Rolands – 5.vietā.

“E.Jugans, kurš trenēties uzsācis nesen, pats izteica vēlmi piedalīties sacensībās. Cīņā Emīls devās droši un mēģināja izdarīt paņēmienus, ko jau apguvis, bet nācās piekāpties pieredzes priekšā un piedzīvot pirmo zaudējumu, taču tas nemazināja viņa vēlmi turpināt treniņus,” vērtē A.Jencītis.

R.Cīrulis piekāpās spēcīgam pretiniekam, kuram bija iespēja cīnīties par godalgotām vietām. Pretinieks, zaudējot nākamajā cīņā, laupīja Rolandam iespēju turpināt cīņas. Artis Jencītis deviņu zēnu konkurencē ieguva 2.vietu. Artis trīs cīņās guva tīras uzvaras, bet finālcīņā viņam nācās piekāpties. Pēc grūtās dienas un medaļas saņemšanas acīmredzami bija pieaugusi viņa pārliecība par sevi.

“Mūsu jaunajiem cīkstoņiem vēl jāapgūst daudz paņēmienu, lai cīņas laikā nebūtu jāapstājas un jādomā, ko darīt tālāk. Zēniem jāsaprot, ka sacensībās uz paklāja ir jācīnās un jāuzņemas iniciatīva pašiem,” saka treneris. Mazie cīkstoņi pateicas par atbalstu Gulbenes novada domei un Gatim Kordulim.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jautājums

"Mazie cīkstoņi pateicas par atbalstu Gulbenes novada domei"! Mēs vēlamies saprast Aigar Cīruli - atbalsta Gulbenes novads biedrību K.S.P. vai nē?

pirms 5 gadiem, 2015.05.18 08:48

Sports