Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvā cīņa: jaunie cīkstoņi atsāk sezonu

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” jaunie cīkstoņi pagājušajās brīvdienās piedalījās Pārrobežu sadraudzības čempionāta brīvajā cīņā pēdējā posmā.


Sacensības notika Amatas novadā Zaubē un tajās piedalījās 115 jaunie cīkstoņi no Amatas novada, Cēsu novada, Bauskas, Rīgas, Ķekavas, Daugavpils un arī Gulbenes. Šajās sacensībās startēja aktīvākie jaunie Latvijas cīkstoņi. Sporta klubu “Gulbenes K.S.P.” pārstāvēja četri Ata Jencīša trenētie cīkstoņi – Alīna Antipova (svara kategorijā līdz 60 kg), Alans Karuzins (svara kategorijā līdz 38 kg), Rolands Blūms (svara kategorijā līdz 42 kg), Mareks Jaņuns (svara kategorijā virs 52 kg).


Treneris stāsta, ka pirmajā cīņā Alīnai pretī stājās spēcīga cīkstone. Pretiniece cīņu uzsāka strauji, bet Alīna viņai neļāva pārņemt iniciatīvu un nobloķēja pirmos uzbrukumus. Pirmā puslaika beigās Alīna, izmantojot pretinieces uzbrukumu, izdarīja skaistu metienu pār muguru un ieguva četrus punktus. Pēc metiena Alīna tvērienu neatlaida un, noturot pretinieci uz lāpstiņām, guva tīru uzvaru. Arī nākamajās cīņās viņa guva tīras uzvaras, rezultātā – 1.vieta.


A.Karuzins šoreiz bija neapturams – visās cīņās viņš guva gan tehniskas, gan tīras uzvaras. Tikai cīņā par 1.vietu, kas notika pēc pārtraukuma, Alans zaudēja savam sīvākajam pretiniekam no Jelgavas, rezultātā - 2.vieta. Jāpiebilst, ka Alans ir starp šī turnīra 15 labākajiem cīkstoņiem un tika apbalvots ar kausu un diplomu, ko parakstīja arī viena no titulētākajām Latvijas brīvās cīņas sportistēm Laura Skujiņa.


M.Jaņunam nācās cīnīties ar daudz smagākiem un augumā pārākiem cīkstoņiem. Pirmajā cīņā viņam pretī stājās pieredzējis cīkstonis no Rīgas. Mareks piedzīvoja zaudējumu, bet viņam vēl bija iespēja turpināt cīņas un, gūstot uzvaras un zaudējumus, viņam – 5.vieta. “Šoreiz Marekam izdevās iegūt vairāk punktu nekā iepriekšējās cīņās un tas liecina, ka uzlabojas prasmes un viņā ir vēlme nepadoties pat spēcīgiem pretiniekiem,” uzsver treneris.


R.Blūms, pa vasaru paaudzies, startēja augstākā svara kategorijā, kur bija par viņu divus gadus vecāki cīkstoņi un vislielākā konkurence. Rolands uzvarēja trīs cīņas, bet nācās piedzīvot arī zaudējumus. Rezultātā – 4.vieta. Pēc cīņām Rolands pats atzina savas kļūdas un saprata, ka pretiniekam nedrīkst atdot iniciatīvu.


“Esam veiksmīgi uzsākuši jauno treniņu un sacensību sezonu. Sporta klubs “Gulbenes K.S.P.” aicina pievienoties jaunus topošos cīkstoņus. Mēs piedāvājam iespēju kvalificēta brīvās cīņas trenera vadībā kļūt pārliecinātam par sevi, kautrīgajam kļūt drošam, vājajam kļūt stipram, veidot izpratni par cīņas sportu un apmeklēt sacensības gan Latvijā, gan arī citās valstīs,” saka A.Jencītis.


Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” cīkstoņi pateicas par atbalstu sacensībās Gulbenes novada domei un Gatim Kordulim.

Pievieno komentāru

Sports