Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvā cīņa: labi panākumi starptautiskos turnīros 1

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” jaunie cīkstoņi trenera Ata Jencīša vadībā pagājušajās brīvdienās piedalījās gan starptautiskās brīvās cīņas sacensībās “Baltijas kauss”, kas notika Vīlandē, Igaunijā, gan arī turnīra “Nublust Nabiks” piektā posma sacensībās Peltsamā pilsētā Igaunijā.

“Baltijas kausā” piedalījās Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas un Krievijas cīkstoņi, startēja gan pieaugušie, gan jaunieši. Alans Karuzins startēja svara kategorijā līdz 42 kg un Miks Jencītis - svara kategorijā līdz 50 kg. Alana svara kategorijā piedalījās 20 dalībnieki.

“Pirmajā cīņā Alans guva tīru uzvaru, bet nākamajā nācās piedzīvot zaudējumu. Alans gaidīja sava pretinieka turpmākās cīņas, cerot, ka pretinieks gūs uzvaras un nokļūs finālā - tas Alanam dotu iespēju cīnīties par 3.vietu, bet pretinieks pievīla viņa cerības un Alanam nācās samierināties ar 12.vietu,” stāsta treneris.

“Miks uzvarēja divas cīņas, bet cīņā par iekļūšanu finālā nācās piedzīvot zaudējumu. Pēc zaudējuma finālistam Mikam vēl bija jācīnās ar spēcīgāko no finālista uzvarētajiem cīkstoņiem, lai iegūtu 3.vietu. Šo cīņu Miks uzvarēja un ieguva 3.vietu. Sacensības ilga līdz septiņiem vakarā, bet jau nākamajā dienā mūsu cīkstoņiem bija jāpiedalās “Nublust Nabiks” 5.posma sacensībās.”

“Nublust Nabiks” 5.posma sacensībās piedalījās trīs “Gulbenes K.S.P.” jaunie cīkstoņi – Alīna Antipova (svara kategorijā līdz 60 kg), A.Karuzins (svara kategorijā līdz 42 kg) un M.Jencītis (svara kategorijā līdz 53 kg). “Šīs bija noslēguma sacensības. Mūsu cīkstoņi visos posmos bija godalgotās vietās un starp labākajiem kopvērtējumā. Alīna bija ieguvusi trīs 1.vietas, vienu 2.vietu, Alans - trīs 3.vietas, vienu 4.vietu, bet Miks - trīs 1.vietas, vienu 3.vietu. Par katru iegūto vietu tiek skaitīti noteikti punkti,” stāsta A.Jencītis.

Alīna cīņās guva tehniskas uzvaras ar 10 punktu pārsvaru, bet divās cīņās pēc metiena Alīna neatlaida tvērienu un papildus iegūtajam tehniskajam pārsvaram guva tīras uzvaras. Rezultātā Alīnai – 1.vieta. A.Karuzinam pirmajā cīņā pretī stājās spēcīgs cīkstonis, kuru Alanam izdevās uzvarēt, noliekot uz lāpstiņām. Nākamā cīņa Alanam bija ar iepriekšējās dienas pretinieku. Diemžēl šajā cīņā tika piedzīvots zaudējums, taču šoreiz Alanam vēl bija iespēja cīnīties par 3.vietu. Šo iespēju viņš arī izmantoja un izcīnīja 3.vietu. M.Jencītis guva tehniskas uzvaras ar 10 punktu pārsvaru. Uztraukums bija pirms finālcīņas, jo nebija zināms pretinieks un tā spējas. Pirms cīņas varēja redzēt, ka Miks gatavojas cīņai un nav gatavs padoties. Viņam arī izdevās izcīnīt uzvaru šajā cīņā un arī 1.vietu sacensībās.

Pēc sacensībām notika gan šo sacensību, gan arī kopvērtējuma apbalvošana. Kopvērtējumā tika ņemti vērā katra dalībnieka četri labākie rezultāti. Absolūtajā vērtējumā A.Antipova un M.Jencītis iekļuva starp 15 labākajiem Igaunijas cīkstoņiem, bet A.Karuzins - 24.vietā  reitinga tabulā. Labākajiem cīkstoņiem tika pasniegtas piemiņas balvas. Meitenēm papildus pasniedza dāvanu kartes no veikala “Sportland”, bet zēniem bija ievērojamas naudas balvas. “Šī mums bija grūta, bet ražīga nedēļas nogale. Esam sasnieguši mērķi, ko bijām izvirzījuši gada sākumā. Ceram, ka nākamajā gadā turpināsim piedalīties šajā turnīrā, bet jau mazliet citā sastāvā,” piebilst treneris. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports