Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvā cīņa: mazajiem cīkstoņiem sīva konkurence 1

Mazie cīkstoņi, kas pārstāv sporta klubu “Gulbenes K.S.P.”, pagājušajā sestdienā piedalījās cīņas sporta kluba “Titāns” organizētajās sacensībās brīvajā cīņā „Cietais rieksts”.

Sacensības notika Rīgā, un tajās piedalījās 128 jaunie cīkstoņi no Rīgas, Bauskas, Ķekavas, Jelgavas, Daugavpils, Cēsīm. Gulbeni sacensībās pārstāvēja četri Ata Jencīša trenētie cīkstoņi – Rolands Blūms (svara kategorijā līdz 39 kg) Alans Karuzins (svara kategorijā līdz 42 kg), Raimonds Bergmanis (svara kategorijā līdz 46 kg) un Miks Jencītis (svara kategorijā līdz 50 kg).

Šo sacensību nolikums paredzēja, ka cīkstonis no sacensībām izstājās, zaudējot divās cīņās.

“R.Blūms startēja 2004.gadā dzimušo un jaunāku zēnu vecuma grupā, kur viņam pirmā cīņa bija ar spēcīgu un pieredzējušu cīkstoni no Jelgavas. Rolanda pretinieks uzreiz strauji uzbruka un mēģināja izdarīt metienu, bet Rolands ļoti veiksmīgi spēja izvairīties. Cīņas karstumā cīkstoņi bija viens otru  satvēruši tādā tvērienā, ka metienu varēja izdarīt jebkurš. Rolands šoreiz bija ātrāks un, pārmetis pretinieku sev pāri, viņu vairs neatlaida, un guva tīru uzvaru. Ja Rolands kādu ir kārtīgi satvēris, tad ar labu vaļā nelaiž,” atzīst treneris.

Arī nākamajās cīņās Rolands guva tīras uzvaras, bet finālcīņā tomēr tika piedzīvots zaudējums un bija jāsamierinās ar 2.vietu. A.Karuzins izmēģināja spēkus, startējot 2000.gadā dzimušo un jaunāku zēnu vecuma grupā, kur viņam nācās cīnīties ar vecāku un daudz smagāku pretinieku. Cīņas laikā Alans pretinieku jau turēja uz lāpstiņām, bet viņam tomēr izdevās izmukt no tvēriena. Alans cīnījās līdz pēdējai cīņas sekundei. Šajā cīņā Alans, zaudējot pēc punktiem, bija spiests piekāpties. M.Jencītis startēja augstākā svara kategorijā (līdz 50 kg), lai, cīnoties ar nepazīstamiem pretiniekiem, pārbaudītu savas spējas. Katrā cīņā Miks izdarīja kādu skaistu paņēmienu un guva tīras uzvaras. Finālcīņā Mikam mazliet pietrūka spēka un nācās piekāpties, tā rezultātā iegūstot 2.vietu. R.Bergmanis startēja svara kategorijā līdz 46 kilogramiem, kur šoreiz bija spēcīga konkurence. Raimonds centās pats uzbrukt pretiniekam, bet pieredze tomēr uzvarēja un nācās piedzīvot zaudējumus.

“Es reizē ar audzēkņiem priecājos par panākumiem un  bēdājos par zaudējumiem. Pēc katra zaudējuma centos izskaidrot pieļauto kļūdu, kas novedusi līdz zaudējumam,” piebilst A.Jencītis.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports