Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvā cīņa: mazie cīkstoņi – atkal starp labākajiem

Svētdien Igaunijas pilsētā Poltsamā notika brīvās cīņas turnīra “Nublust Nabiks” 5.posma sacensības, kurās piedalījās arī trīs sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” jaunie cīkstoņi trenera Ata Jencīša vadībā.


Sacensībās startēja vairāk nekā 130 dalībnieki (jaunieši, kuri dzimuši 1999.gadā un jaunāki, un meitenes, kas dzimušas 1997.gadā un jaunākas). Katrā svara kategorijā bija 10 līdz 15 dalībnieki.


Gulbeni sacensībās Igaunijā pārstāvēja Alīna Antipova (svara kategorija līdz 60 kilogramiem), Alans Karuzins (svara kategorijā līdz 38 kilogramiem) un Miks Jencītis (svara kategorijā līdz 47 kilogramiem).


A.Karuzins pirmajā cīņā guva tīru uzvaru, bet otrajā cīņā sastapās ar cīkstoni, kurš izcīnīja 1.vietu turnīrā.


“Šī cīņa bija aizraujoša, jo rezultāts puslaika beigās bija 2:2, tomēr Alans šajā cīņā zaudēja. Viņam pēc tam vēl bija iespēja cīnīties par 3.vietu, bet mazliet pietrūka veiksmes un pieredzes. Rezultātā 16 dalībnieku konkurencē Alanam – 4.vieta,” stāsta treneris.


M.Jencītim jau pirmā cīņa bija ar šajā svara kategorijā spēcīgāko Igaunijas cīkstoni. Cīņas sākumā Miks uzspieda sev izdevīgu cīņas stratēģiju un ne vienam, ne otram cīkstonim neizdevās gūt punktus, bet vēlāk, zaudējot modrību, iniciatīva jau bija pretinieka rokās. Šajā cīņā Mikam nācās piedzīvot zaudējumu, bet nebija laika bēdāties, jo bija jāgatavojas cīņām par 3.vietu. Turpmākajās cīņās viņš guva tīras uzvaras un ieguva 3.vietu. Lai iekļūtu starp 13 Igaunijas labākajiem cīkstoņiem, Mikam pietrūka 2 punktu, kas tiktu gūti, piedaloties jau pirmajā turnīra “Nublust Nabiks” posmā. Turnīra kopvērtējumā viņam – 15.vieta.


“Vislabāk sacensībās veicās Alīnai, kura turnīrā 9 meiteņu konkurencē ieguva 1.vietu. Alīnai bija jācīnās ar smagākām un vecākām Igaunijas cīkstonēm. Pirmā cīņa Alīnai bija ar trīs gadus vecāku cīkstoni. Cīņa bija interesanta, jo bīstamās situācijās nokļuva gan viena, gan otra cīkstone. Lai gūtu godalgotu vietu, bija svarīgi gūt uzvaru šajā cīņā. Uzvarot pirmajā cīņā, Alīnai radās vēl lielāka pārliecība par saviem spēkiem un tālākās cīņās viņa guva tīras uzvaras,” stāsta A.Jencītis.


“Lai gan visi šajās sacensībās neizcīnīja godalgotas vietas, mājās atgriezāmies ar pabeigta darba sajūtu, jo esam piedalījušies gandrīz visos turnīra posmos un cīņās darījuši visu, kas ir mūsu spēkos. Rezultātā esam Igaunijas cīkstoņu reitinga augšgalā.”

Pievieno komentāru

Sports