Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvā cīņa: panākumi sacensīibās Igaunijā

Igaunijā, Pelvas pilsētā, pagājušajā svētdienā notika brīvās cīņas turnīra “Nublust Nabiks” 2.posma sacensības, kurās piedalījās arī četri sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” Ata Jencīša trenētie jaunie cīkstoņi.

Sacensībās startēja vairāk nekā 100 dalībnieki. Uz sacensībām Igaunijā devās Alīna Antipova (svara kategorija līdz 60 kg), Alans Karuzins (svara kategorija līdz 38 kg) un Miks Jencītis (svara kategorija līdz 47 kg) un Mareks Jaņuns (svara kategorija līdz 59 kg). Gulbenieši ir nolēmuši piedalīties visos turnīra posmos.

A.Jencītis stāsta, ka meiteņu bija mazāk, tāpēc viņām cīņas bija organizētas katrai ar katru. A.Antipova visās cīņās guva tīras uzvaras un izcīnīja 1.vietu.

“A.Karuzinam jau otrajā cīņā pretī stājās cīkstonis, kurš izcīnīja uzvaru turnīrā. Šī cīņa ilga abus puslaikus, un pretinieks guva uzvaru tikai ar viena punkta pārsvaru. Līdz pat cīņas beigām pretiniekiem bija jāuzmanās, jo zaudēt negribēja neviens. Nākamajās cīņās Alans guva tīras uzvaras, un rezultātā viņam – 3.vieta,” stāsta treneris. M.Jencītis turnīrā satikās ar savu pastāvīgo pretinieku un arī šoreiz uzvarēja. “Cīņā Miks pretinieku mazliet samulsināja ar izvēlēto cīņas taktiku un izmantoja pretinieka kļūdu. Viņš pretinieku satvēra tvērienā, no kura pareiza izpildījuma gadījumā praktiski nav iespējams atbrīvoties, un guva tīru uzvaru. Arī nākamajās cīņās M.Jencītis guva tīras uzvaras un rezultātā izcīnīja 1.vietu,” stāsta A.Jencītis.

Šajās sacensībās pirmo reizi piedalījās M.Jaņuns. Marekam bija jācīnās ar vecākiem cīkstoņiem, bet viņš nenobijās un cīņas laikā droši uzbruka. Mareks sacensībās guva divas tīras uzvaras un zaudēja tikai šī turnīra uzvarētājam, kas ir vecāks un pieredzējis cīkstonis. Cīņās bija redzams pieredzes trūkums, bet to kompensēja vēlme uzvarēt. M.Jaņuns ieguva 2.vietu.

“Vienmēr sacensībās nav tik labu rezultātu, bet šādi rezultāti dod pamudinājumu darboties gan bērniem, gan trenerim. Bērni parādīja, ka laiks ar viņiem nav pavadīts velti. Man bija prieks skatīties audzēkņu cīņās, jo ir uzlabojusies viņu kustību kvalitāte, tās ir kļuvušas precīzas, noteiktas, un daži sāk labāk izprast cīņas tehniku,” atzīst treneris.

Pievieno komentāru

Sports