Brīvā cīņa: piedalās starptautiskā turnīrā

Sestdien, 15.aprīlī Igaunijā, Viljandos notika Kullo Koivu piemiņas turnīrs brīvajā cīņā, kurās piedalījās arī divi sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” jaunie cīkstoņi.

Sacensībās startēja vairāk nekā 110 dalībnieki. Sacensībās piedalījās cīkstoņi no Igaunijas, Latvijas, Baltkrievijas, Lietuvas.

Uz šīm sacensībām Igaunijā devās Alans Karuzins (svara kategorijā līdz 50 kg) un Miks Jencītis (svara kategorija līdz 61 kg).

Alanam Karuzinam šajās sacensībās bija spēcīgi konkurenti no Igaunijas un Latvijas sporta klubiem. Alanam jau pirmajā cīņā pretī stājās potenciālais turnīra uzvarētājs. Cīņā pretiniekiem bija līdzvērtīgs sniegums. Alans nevienu punktu neatdeva bez cīņas. Šajā cīņā Alans zaudēja pēc punktiem. Pretinieks iekļuva finālā un tas deva Alanam iespēju cīnīties par 3.vietu. Alans turpmākajās cīņās guva uzvaras un izcīnīja 3.vietu.

Mikam Jencītis startēja pieaugušo vecuma grupā. Mikam cīņās izdevās izpildīt vairākus skaistus metienus un gūt uzvaras ar 10 punktu pārsvaru. Finālcīņā M.Jencītis piedzīvoja zaudējumu un turnīrā ieguva 2.vietu.

Pievieno komentāru

Sports