Brīvā cīņa: piedalās starptautiskās sacensībās

Gulbenes brīvās cīņas komanda 5. martā piedalījās 23.starptautiskajās K.Kundziņa ceļojošā kausa  izcīņas sacensībās brīvajā cīņā. Par to informē Dzintars Abakoks.

Bez Latvijas jaunajiem cīkstoņiem sacensībās piedalījās sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Anglijas un Krievijas. Gulbenes komandu pārstāvēja četri sportisti. Sacensību līmenis bija augsts un jaunākajiem cīkstoņiem tas bija nopietns pārbaudījums.

"Turnīrs noritēja pēc olimpiskās sistēmas, kas nozīmēja, tikai uzvarēt, lai sasniegtu finālu, jo pretējā gadījumā jau ar vienu zaudētu cīņu turnīrs varēja beigties. Šoreiz sasniegt pusfinālu izdevās tikai Sandim Abakokam, kurš svara kategorijā līdz 27 kg izcīnīja 3.vietu. Sākumā pietiekami pārliecinoši uzveicot Igaunijas un Lietuvas sportistus, Sandis iekļuva pusfinālā, kur grūtā cīņā par iekļūšanu finālā piekāpās vēl vienam Lietuvas sportistam, bet jau cīņā par 3. vietu Sandis uzvarēja K.Kundziņa sporta skolas audzēkni," stāsta Dz.Abakoks.

Vēl sacensībās no mūsu komandas piedalījās Mareks Ādiņš, Kosmoss Ādiņš un Linards Vasiļjevs, kuri  šoreiz neiekļuva otrajā kārtā. Iegūtā pieredze lieti noderēs turpmākajās sacensībās.

Pievieno komentāru

Sports