Brīvā cīņa: šoreiz piedzīvo zaudējumus

Bauskas novada Codē sestdien, 6.decembrī, notika Bauskas novada atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā, kur piedalījās arī trīs sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” cīkstoņi – Alans Karuzins, Rolands Blūms un Miks Jencītis.

Sacensībās startēja Rīgas, Daugavpils, Bauskas, Jelgavas, Cēsu, arī Gulbenes jaunie cīkstoņi. 2001.gadā dzimušo un jaunāku dalībnieku vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem, kurā startēja arī A.Karuzins un R.Blūms, piedalījās 16 dalībnieki. Treneris Atis Jencītis stāsta, ka Alanam un Rolandam pirmā cīņa bija ar cīkstoņiem no Daugavpils.


“Cīņas laikā Alans izdarīja dažus skaistus metienus, bet pretinieks nepalika parādā un, izmantojot Alana kļūdas, atguva punktus. Pēc spraigas divu periodu cīņas, pretinieks Alanu uzvarēja tikai ar viena punkta pārsvaru. Rolands cīņas laikā mēģināja izdarīt metienu, satverot pretinieku aiz rokas. Tvēriens noslīdēja, un Rolands pats nokļuva bīstamā situācijā, no tās gan viņš spēja izmukt. Taču cīņas turpinājumā Rolands bija spiests piekāpties fiziski stiprākajam pretiniekam,” stāsta treneris.


Miks startēja 1998.-2001. gadā dzimušo zēnu vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem, kur piedalījās desmit dalībnieki.


“Miks šoreiz startēja augstākā svara kategorijā nekā parasti. Cīņas laikā viņam izdevās izkļūt no bīstamas situācijas, kad pretinieks viņu jau turēja uz lāpstiņām, kas prasīja daudz pūļu. Pēc tam uzbrūkot Miks diemžēl zaudēja modrību, ko pretinieks nekavējoties izmantoja. Miks cīņā zaudēja. Mūsu zēni šoreiz piedzīvoja zaudējumus, bet tas tikai norādīja kļūdas, pie kuru labošanas jāstrādā treniņos,” piebilst A.Jencītis.


Pievieno komentāru

Sports