Brīvā cīņa: starptautiskā turnīrā ierindojas trešajā vietā

Baltkrievijas pilsētā Minskā norisinājās starptautisks turnīrs kadetiem “Medvežonok”. Šis turnīrs pulcē sportistus no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Kazahstānas, Moldāvijas, Kirgizstānas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

Brīvajā cīņā sievietēm „Gulbenes K.S.P.” sporta klubu pārstāvēja Alīna Antipova, kura startēja svara kategorijā līdz 61 kg un 14 dalībnieču konkurencē izcīnīja 3.vietu. “Viņa uzvarēja 2017.gada jauniešu Eiropas čempionāta sudraba medaļas ieguvēju,” uzsver “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis.

Pirms šī turnīra A.Antipova aizvadīja divu nedēļu treniņnometni Minskā kopā ar labākajām Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas brīvās cīņas atlētēm.

A.Antipova pārstāvēs Latviju  šāgada Eiropas čempionātā brīvajā cīņā kadetiem, kurš  aprīļa beigās risināsies Ukrainā, Kijevā.
Savukārt Apē norisinājās Apes novada atklātais čempionāts svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, kurās startēja pieci “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba spēka trīscīņas atlēti.

Sieviešu grupā (svara kategorijā virs 57 kg) 1.vietu izcīnīja Marina Vīksniņa ar rezultātu 57,5 kg. Veterānu V40 grupā 1.vietu izcīnīja Sandis Andersons ar rezultātu 177,5 kg. Veterānu V50 grupā 2.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 105 kg.

“Open” grupā (svara kategorijā līdz 83 kg) 2.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 135 kg un (svara kategorijā līdz 93 kg) 1.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 147,5 kg. Komandu vērtējumā “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba komanda septiņu komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu.

“Negaidījām, ka mums izdosies tik labi starti, jo piedalījās spēcīgi atlēti no citām komandām, bet tomēr mums izdevās spraiga cīņa par uzvaru ar citām komandām. Ar komandas atlētu startiem esmu ļoti apmierināts. Visi nostartēja labā līmenī, lai gan startēja atlēti, kas treniņa procesu ir atsākuši nesen. Šogad komandā pēc gada pārtraukuma ir atgriezies veterāns Sandis Andersons. Aprīlis mūsu komandas atlētiem būs smags, jo katru sestdienu ir sacensības, kurās obligāti jāpiedalās, ja vēlamies šogad cīnīties par Latvijas kausa kopvērtējumu,” saka A.Cīrulis.