Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvās cīņa: labi rezultāti Igaunijā

Sestdien un svētdien Igaunijā, Veikmārjas pilsētā, notika brīvās cīņas sacensības, kur sestdien jaunajiem cīkstoņiem bija sevi jāpierāda spēka un veiklības vingrinājumos, bet svētdien notika brīvās cīņas sacensības.

Sacensībās piedalījās 1998.gadā dzimušie un jaunāki cīkstoņi, bet meitenēm pat vecākas cīkstones. Sacensībās startēja vairāk nekā 130 dalībnieki. Sacensībās piedalījās arī četri sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” jaunie cīkstoņi. Uz Igauniju devās Alīna Antipova (svara kategorijā virs 52 kilogramiem), Alans Karuzins (svara kategorijā līdz 38 kilogramiem), Kalvis Birnis un Miks Jencītis (svara kategorija līdz 47 kilogramiem).


“Pirmais bija ātruma skrējiens. Sporta zālē dažādos attālumos bija izlikti četri koka klucīši, kas cīkstoņiem, nesot pa vienam, bija pēc iespējas ātrāk jāsaliek kastītē. Tālākajā pārbaudījumu daļā bija jāveic apskriešana ap galvu, metieni ar lelli, pievilkšanās, lēciens uz attālumu no vietas,” stāsta treneris Atis Jencītis. Fiziskās sagatavotības sacensībās mūsu cīkstoņi uzrādīja teicamus rezultātus – Alans Karuzins un Miks Jencītis kopvērtējumā ieguva 2.vietu, Kalvis Birnis – 4.vietu. Alīna Antipova, sacenšoties ar daudz vecākām cīkstonēm, visos spēka vingrinājumos palika nepārspēta un kopvērtējumā ieguva 1.vietu.


“Brīvās cīņas sacensībās mums veicās tikpat labi kā iepriekšējā dienā, lai gan puikām varēja būt labāki rezultāti. Alans un Miks, zaudējot tikai fināla cīņās, ieguva 2.vietu savās svara kategorijās, bet Kalvis - 4.vietu. Alīna 16 meiteņu konkurencē, kuras bija vecākas, pieredzējušākas, kā arī smagākas, jo nebija svara ierobežojuma, izcīnīja 3.vietu. Alīnai, zaudējot 2.vietas ieguvējai, vēl bija jācīnās par 3.vietu. Mūsu cīkstoņiem vēl ir jāpapildina savs cīņas paņēmienu klāsts un jāiemācās cīņas laikā tos arī pareizi un precīzi pielietot. Vēl mums ir liels darbs priekšā gan fiziskos treniņos, gan pašiem ar sevi,” atzīst treneris.

Pievieno komentāru

Sports