Bruģa bumbas sacensībām laba atsaucība 1

Sestdien, 8.augustā, Druvienā  sporta zāles laukumā notika Gulbenes novada sadraudzības turnīrs strītbolā.

Sacensībās piedalījās  četras vīriešu (vecumā virs 19 gadiem), trīs jauniešu (vecumā līdz 18 gadiem) un četras meiteņu komandas. Vīriešu konkurencē 1.vietu pārliecinoši izcīnīja komanda “Gulbenes lokomotīve”, kuras sastāvā cīnījās Lauris Zadiņš, Rihards Siļķēns, Artūrs Starostins un Normunds Lišiks. Jauniešu konkurencē uzvaras laurus plūca komanda “Trakie druvēnieši” (Ivis Ķikusts, Arvis Černoglazovs, Krišjānis Graumanis). Meitenēm labākā izrādījās komanda “Skuķi” (Ieva Trule, Eva Kozlovska, Justīne Vīksna).  

Turnīra organizators Juris Gjačs saka paldies Gulbenes sporta skolas direktoram Normundam Aizpuram, kas atveda jauniešus uz sacensībām un pats aktīvi piedalījās tiesāšanā, kā arī Normundam Zalpēteram, “Swedbank” pārstāvim, kas piedalījās gan tiesāšanā, gan arī pats aktīvi spēlēja. Par atbalstu un sniegto palīdzību sacensību organizators saka paldies Hipotēku bankai, “Swedbank” un SIA “Leo” un tās vadītājam Laimonim Žvīguram.  

“Prieks, ka sacensībām bija laba atsaucība. Tās galvenokārt tika rīkotas ar domu, lai jauniešiem radītu iespēju atpūsties un kopīgi aktīvi padarboties. Ceram, ka sacensības kļūs gadskārtējas. Par spīti attālumiem novadā, sports mūs vieno un sasauc kopā!” ir pārliecināts J.Gjačs. 

Vairāk foto

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports