Buki iekļūst finālā! 1

ASK/Buki vakar vakarā pārspēja principiālos turnīra pretiniekus ASV - šoreiz pārliecinoši 85:67. Tādējādi Latvijas komandai rīt finālā jātiekas ar otra pusfināla uzvarētāju Grieķijas izlasi, kas vakar pārspēja mūsu kaimiņus - lietuviešus.

Buki šoreiz spēli pret ASV iesāka vairāk kā veiksmīgi, rezultāts jau pēc pirmajām desmit minūtēm 23:14. Arī otrajā ceturtdaļā Buki turpināja veiksmīgi darboties aizsardzībā - pēc pirmā puslaika izdevās iekrāt jau 11 punktu pārsvaru - 42:31.

Lieliski izdevās nospēlēt arī trešo ceturtdaļu. Buku pārsvars pār ASV izlasi tika palielināts vēl par 5 punktiem - 64:47. Un jau tad bija zināms, ka Latvija būs finālā! Buki pielika treknu punktu ASV uzvaras gājienam šajā turnīrā, uzvarot pārliecinoši ar 85:69.

Latvija - ASV 85:67 (23:14; 19:17; 22:16; 21:18).

ASK/Buki: Brūniņš 23, Jansons 19, Rudzītis 16, Rauza 13, Gabrāns 11, Kazāks 3, Kļaviņš.

Jeņki laikam nebija novērtējuši pretinieku. Malači Buciņi.

pirms 9 gadiem, 2008.12.06 20:50