Buki mājās piedzīvo smagu sagrāvi

5. februārī "Gulbenes Buki" aizvadīja LBL 2. divīzijas spēli pret "DSN/Rīga" komandu, kurā piedzīvoja smagu zaudējumu ar rezultātu 115:49.

Arī šoreiz jau pirmajā ceturtdaļā viesi izvirzījās vadībā ar rezultātu 18:9. Otrās ceturtdaļas pirmā puse aizritēja līdzīgi kā pirmā ceturtdaļas, viesi atradās vadībā jau ar 37:18. Taču ceturtdaļas otrā pusē Ingars Aizpurs, gūstot 7 punktus pēc kārtas, samazināja rezultāta starpību līdz -12 (25:37). Pēdējā pirmā puslaika minūtē viesu komanda tomēr atguva zaudēto, nu jau palielinot rezultāta starpību līdz +20 (28:48). Otrā puslaika sākums gulbeniešiem aizritēja pavisam neveiksmīgi. Pirmo piecu minūšu laikā neizdevās gūt nevienu pašu punktu, turpretim rīdzinieki spēja palielināt pārsvaru vēl par 20 punktiem (68:28). Visā ceturtdaļā pretī viesu 31 punktam „Buki" spēja likt pretī vien tikai piecus (33:79).

Pēdējās ceturtdaļas sākumu abas komandas aizvadīja līdzīgi, taču, sākot ar 3. minūti, viesi turpināja palielināt pārsvaru, neļaujot arī Bukiem tikt pie punktu guvuma. 3 minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija jau 102:40 viesu labā. Spēles izskaņā ar punktu guvumiem atzīmējās gan Lūsis, Jakovičs un Šimanovskis - 49:115.

Gulbenes Buki - DSN/Rīga 49:115 (9:18; 19:30; 5:31; 16:36).

Gulbenes Buki: Lūsis 13p.+7AB, Šimanovskis 11p., Jakovičs 10p., Aizpurs 8p., Veinbergs 4p., Bukšs 2p., Pastušeņa 1p..

DSN/Rīga: Timma 25p., Mediss 19p., Freimanis 15p., Butjankovs 13p., Darģis 10p., Zemturis 9p., Gulbis 7p., Ansons 6p., Saulītis 6p., Saknītis 5p..