"Buki" Ogrē zaudē 1

Vakar, 3. februārī, "Gulbenes Buku" basketbolisti aizvadīja kārtējo spēli 2. divīzijā, šoreiz Ogrē piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 93:66. Foto no spēles šeit.

Lai arī pirmajā puslaikā komandas laukumā cīnījās līdzīgi, tomēr spēles otrajā pusē Ogres komandas spēcīgo aizsardzību vairs neizdevās pārvarēt.

Spēles sākumā "Buki" izvirzījās vadībā ar 7:3, šādu nelielu pārsvaru nosargājot līdz ceturtdaļas vidum (13:10). Tomēr jau nākamajā minūtē Kristaps Dārgais pēc izcīnītas atlecošās bumbas, veiksmīgi noslēdzot ātro uzbrukumu ar 2 punktu guvumu un realizējot soda metienu, pirmo reizi spēlē izvirzīja vadībā mājiniekus (15:13). Minūti pirms pirmās ceturtdaļas beigām Jonāts vēlreiz palielināja pārsvaru ar efektīvu slam dunk (19:15), taču „pēdējais vārds" tomēr tika „Bukiem" - Pastušeņs ar metienu atkal samazināja pretinieku pārsvaru - 17:19.

Otro ceturtdaļu iesāka Ingus Jakovičs ar precīzu tālmetienu, īslaicīgi atgriežot "Bukus" spēles vadībā. Jau nākamajā minūtē Jānis Antrops, gūstot piecus punktus pēc kārtas, izvirzīja savu komandu vadībā jau ar 24:20. Uz "Buku" neprecīzajiem metieniem Ogres komanda nepalika atbildi parādā, līdz ceturtdaļas vidum palielinot pārsvaru līdz +10 (36:26). Tomēr līdz pirmā puslaika beigām Jakoviča un Veinberga kopā gūtie 11 punkti samazināja rezultāta starpību atkal līdz minimumam (38:37).

Otro puslaiku mājinieki jau iesāka pārliecinošāk, gūstot 7 punktus pēc kārtas (45:37).

Ceturtdaļas vidusdaļā "Buki" spēja gūt punktus vien ar soda metieniem, kas ogrēniešiem ļāva vēl vairāk palielināt pārsvaru (61:45). Ceturtdaļu Ogres komanda noslēdza ar vairāk nekā pārliecinošu pārsvaru - 67:45.

Pēdējās desmitminūtes sākums "Bukiem" aizritēja pavisam neveiksmīgi, vairakkārt kļūdoties uzbrukumos, kas pretiniekam ļāva vēl vairāk palielināt pārsvaru - 82:47. Turpretī spēles beigu daļā "Bukiem" izdevās atgūties, pēdējās sešās spēles minūtēs uz Ogres 11 gūtajiem punktiem atbildot ar 19! Visā spēlē piekāpās ar rezultātu 66:93.

Ogre - Gulbenes Buki 93:66 (19:17; 19:20; 29:8; 26:19).

"Gulbenes Buki": Veinbergs 21p., Jakovičs 19p., Bukšs 7p., Pastušeņa 7p., Lišiks 6p., Šimanovskis 5p., Aizpurs 1p.+7AB.

Ogre: Antrops 25p., Jonāts 15p., Dārgais 15p., Vilks 11p..