Buki parāda Ķeizarmežam "kur vēži ziemo" 3

Kamēr ārā sniegputenis moka autobraucējus, ASK/Buki šajā svētdienas vakarā savā laukumā uzņēma Ķeizarmeža komandu. Šī Gulbenes komandai bija 11. spēle un 4. uzvara LBL. Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artūrs Brūniņš ar 21 punktiem un 8 atlecošajām bumbām. Arī šīsdienas gaviļniekam Arnim Servutam, kuram tieši šodien aprit 21 gads, spēlē skaisti guva divus punktus.

Jau ar pirmajām spēles minūtēm gulbenieši izvirzījās vadībā un spēja nosargāt to līdz pašām spēles beigām. Pirmā ceturtdaļa izvērtās "divi punkti ar sodu" maratonu, tādējādi piezīmju normu abas komandas jau bija sasniegušas ceturtdaļas vidū. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 26:20 par labu mājiniekiem.

 

Buki turpināja veiksmīgi spēlēt arī orto ceturtdaļu un, lai arī ceturtdaļas sākumā viesiem izdevās samazināt starpību no -11 līdz tikai -4 (33:29), Buki uzreiz apturēja Ķeizarmeža ofensīvu, gūstot 14 punktus pēc kārtas. Pie rezultāta +13 Bukiem mājinieki sāka pieļaut vairākas kļūdas uzbrukumā un tūlīt arī noreaģēja treneris Valeiko, pieprasot minūtes pārtraukumu. Rezultāts pēc pirmā puslaika - 49:38.

 

Trešās ceturtdaļas sākumā viesi vēl turējās pretī Buku veiksmīgajiem uzbrukumiem - Strupovičs realizēja divus tālmetienus pēc kārtas. Taču jau atkal lieliskas izdevās trešā perioda beigas, vispirms Rudzīša precīzais tālmetiens un pēdējā sekundē tādā pašā veidā izcēlās arī Gundars Rauza. Pēc 30 nospēlētām minūtēm - jau +16 Bukiem (72:56).

 

Pirmajā 4. ceturtdaļas minūtē Strupovičs ar pieciem punktiem pēc kārtas jau atkal pietuvināja Ķeizarmežu līdz -11, tomēr šoreiz Buki pielika punktu "kaķa un peles spēlītēm", vairs neļaujot pietuvoties. Lieliski darbojoties gan aizsardzībā, gan uzbrukumos, tika panākts jau 18 punktu pārsvars. Viesiem nelīdzēja arī minūtes pārtraukums, jo drīz pēc tam pie rezultāta 86:66 Krists Pīternieks izpelnījās piezīmi un tehnisko piezīmi - savainojumu guva Gundars Rauza.

 

Pēdējās minūtēs laukumā tika sūtīti arī Toms Kindzulis, Zintis Plivda un, protams, Arnis Servuts - katrs no viņiem tika pie punktu guvuma šajā spēlē. Spēles rezultāts - pārliecinoša uzvara ASK/Bukiem (95:72). Pagaidām pārliecinošākā uzvara šosezon!

ASK/Buki - Ķeizarmežs 95:72 (26:20; 23:18; 23:18; 23:16).

 

ASK/Buki: Brūniņš (21+8AB), Rudzītis (15p), Jansons (15p.+5AB), Kazāks (13p.+6AB), Gabrāns (11p.+8RP), Rauza (10), Kļaviņš (6), Servuts (2), Kindzulis (1), Plivda (1).

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sports