Buki pārliecinoši apspēlē Latvijas U-18 izlasi

Sestdien ASK/Buki aivadīja pārbaudes spēli savā laukumā uzņemot Latvijas jauniešu U-18 izlasi. Mājinieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru 89:65, laukumā šoreiz vairāk tika laista Buku jaunā paaudze Ingars Aizpurs, Arnis Servuts, Toms Kindzulis un vēl viens Gulbenes BJSS A grupas jaunais spēlētājs Pāvels Pastušeņa.

Mājinieki spēli iesāka veikmīgi, sākumā nelielu pārsvaru Bukiem iekrāja Jansons un Rauza (11:5). Ceturtdaļas otrā pusē ar punktu guvumu atzīmējās arī Servuts un Kazāks un pārsvars jau pārliecinošāks 21:9. Ceturtdaļu Buki noslēdza ar 17 punktu pārsvaru (30:13).

Otrās ceturtdaļas sākums gulbeniešiem tik veiksmīgs vairs nepadevās, līdz ceturtdaļas vidum Buku iekrāto pārsvaru U-18 izlase samazināja uz pusi 38:28. Pirmā puslaika beigās laukumā devās arī jaunie Buki un noslēdza pirmās 20 minūtes ar rezultātu 41:32.

Trešās ceturtdaļas sākumā viesi vēl spēja izrādīt pretestību neļaujot Bukiem atkal palielināt pārsvaru, taču ilgi nenoturējās, jau ceturtdaļas vidū Buku pārsvars bija +24 (59:35). Kaut arī ceturtdaļas beigas U-18 izlase nospēlēja mazliet veiksmīgāk, Buku pārsvars pēc 30 nospēlētām minūtēm jau pārliecinošs 66:45.

Spēles pēdējās desmit minūtes savās rokās ņēma Buku jaunā paaudze godam nosargājot pārsvaru un izcīnot pārleicinošu uzvaru ar 89:65.

ASK/Buki - U-18 89:65 (30:13; 11:19; 25:13; 23:20) .

ASK/Buki: Jansons 24p.+5AB, Servuts 15p., Plivda 10p.+10AB, Rauza 10p., Rudzītis 9p.+5AB, Kazāks 9p., Aizpurs 7p., Kindzulis3p., Pastušeņa 2p., Mētra.

Latvijas U-18 izlase: Rubenis 10p., Malahovskis 8p.+6AB, Butjankovs 8p., Lejasmeijers 8p., E. Ansons 8p., Iļjins 7p., Meijeris 6p., Antrops 5p., Pinete 4p., Jonāts 1p., Freimanis, Miezis.