Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Buki” pārskatīs visus izdevumus 3

Sandis Čilipāns: "Notiek arī sarunas ar atbalstītājiem un par spīti grūtajiem laikiem ir atsevišķi uzņēmēji, kas ir gatavi runāt par atbalstīšanu un sponsorēšanu."

Mūsu basketbola klubam šobrīd ir ļoti nopietni jāpārdomā visi izdevumi un jāsāk dzīvot maksimāli taupīgi, cik vien iespējams, saka kluba direktors Sandis Čilipāns.

Mūsu basketbola klubam šobrīd ir ļoti nopietni jāpārdomā visi izdevumi un jāsāk dzīvot maksimāli taupīgi, cik vien iespējams, saka kluba direktors Sandis Čilipāns.

 

 

"Tāpat kā lielākajai daļai klubu, arī mums pietrūkst līdzekļu, lai pilnvērtīgi nospēlētu līdz galam šo sezonu un gatavotos nākamajai. Tuvākajās dienās pārskatīsim visus savus izdevumus un meklēsim iespēju ekonomēt, lai varam dzīvot un mums nav jāsatraucas par kaut kādām citām problēmām, piemēram, par kluba maksātnespēju. Par laimi, šobrīd šādas situācijas nav," apgalvo S.Čilipāns.

 

Nauda ir tikai teorētiski

"Problēma šobrīd ir tā, ka Aizsardzības ministrija mums naudu ir piešķīrusi, taču reāli mēs to saņemsim tikai martā. Lai mēs saņemtu šos līdzekļus, tas ir jāapstiprina Ministru kabinetam, taču tam šobrīd ir daudz svarīgāku problēmu. Tātad teorētiski mums nauda ir, bet faktiski tās vēl nav, tādēļ arī šis periods mums ir grūtāks," saka kluba direktors.

 

S.Čilipāns tomēr piebilst, ka klubam ļoti nopietni būs jāpārskata savs budžets un visi izdevumi.

 

"Izskatās, ka tāpat kā valstī ik pa mirklim būs jāpieņem budžeta grozījumi, tā arī tos pieņemsim mēs, lai varētu sekot līdzi laikam un iekļautos tajās naudās, kas mums ir pieejamas," prāto S.Čilipāns.

 

Viņš atklāj, ka notiek arī sarunas ar atbalstītājiem un par spīti grūtajiem laikiem ir atsevišķi uzņēmēji, kas ir gatavi runāt par atbalstīšanu un sponsorēšanu, taču ir arī uzņēmēji, kas šīs sarunas ir pārtraukuši Baltijas Basketbola līgā gūtā negatīvā rezultāta dēļ.

 

Atalgojums pagaidām nav samazināts

"Runājot par spēlētājiem, klubā, iespējams, varētu tikt uzņemti Gulbenes sporta skolas audzēkņi, lai viņiem būtu izaugsmes iespējas un mums arī būtu vairāk spēlētāju komandā," saka kluba direktors.

 

Viņš norāda, ka joprojām ir aktuāls arī jautājums par spēlētāju došanos uz kādiem citiem klubiem.

 

"Mēs nenoliedzam, ka mums palaikam ir bijušas finansiālas problēmas un ir aizkavējušās algas. Ļoti labi arī saprotam spēlētājus un to, ka viņi meklē labākus apstākļus. Ar spēlētājiem, kam ir izteikti kādi piedāvājumi, esam apspriedušies un viņi pagaidām ir komandas sastāvā. Tālākais gan droši vien lielā mērā būs atkarīgs no tā, kādus lēmumus mēs, kluba vadība, pieņemsim attiecībā uz finansēm šim pusgadam. Šobrīd varbūt arī daudz kur izskan informācija, ka sportistiem tiek samazināts atalgojums, taču mēs to šobrīd neesam darījuši. Diemžēl laikam nevarēsim apiet pasaules un Latvijas ekonomiku un, iespējams, ka būsim spiesti pieņemt arī nepopulārus lēmumus, taču tie tiks pārrunāti ar katru spēlētāju. Arī spēlētāji šobrīd apzinās esošo situāciju un to, ka tirgus nemaz nav tik liels un zelta bedru apkārt vairs tik daudz nav," saka S.Čilipāns.

 

Iepriekš rakstījām, ka komandai uz pārbaudes laiku ir pievienojies Salvis Mētra.

 

"Sākotnēji pārbaudes laiks viņam bija noteikts līdz 27.janvārim, taču tas tika pagarināts līdz vakardienai. Lemsim un skatīsimies, ko mēs varam atļauties. No komandas viedokļa mēs ļoti gribētu viņu paturēt, taču, kā jau teicu iepriekš, šobrīd ļoti svarīgs ir jautājums par mūsu izdevumiem un budžetu. Viss būs atkarīgs no finansēm," piebilst kluba direktors.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Mercutio

Čilipānu padzīt no Gulbenes ar sūdainu koku!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.02.19 20:21

kārlis

nu protāms,ļoti izdevīgi iesaistīt sporta skolas audzēkņus.un lēti!ha-ha!

pirms 10 gadiem, 2009.02.05 22:53

Sports