Buki pārspēj arī Rīdzeni

Vakar Gulbenes sporta centrā Gulbenes Buku komanda guva pārliecinošu uzvaru pār Rīdzenes komandu - 78:53. Vairāk foto šeit.

Rīdzinieki spēles sākumu aizvadīja veiksmīgāk, izvirzoties vadībā ar 9:2. Taču jau ceturtdaļas vidū Bukiem uz brīdi izdevās izlīdzināt rezultātu (15:15). Pēc pirmajām nospēlētajām 10 minūtēm vadībā vēl atradās viesi - 21:17.

Otrās ceturtdaļas pirmajās minūtēs Buki beidzot izvirzījās vadībā (22:21) - pēc veiksmīga Gundara Rauzas 2+1 izgājiena. Līdz ceturtdaļas vidum gulbenieši veica izrāvienu 9:2, palielinot pārsvaru līdz + 8 (31:25). Astoņu punktu pārsvaru Bukiem izdevās nosargāt līdz pat puslaika beigām, Mārim Sniķim līdz ar perioda beigu signālu raidot bumbu grozā no pustālās distances, tādējādi, lielajā pārtraukumā ejot ar rezultātu 37:29.

Pēc pārtraukuma Gulbenes komanda jau pirmajās ceturtdaļas minūtēs palielināja pārsvaru līdz +14 (47:33). Lai gan turpmākajās 2 minūtēs rīdziniekiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz -12 (37:49), pēc Sokolova un Kazāka precīzajiem tālmetieniem Buku pārsvars tika atgūts minūtes laikā - 56:37.

3. ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 60:43.

Spēles pēdējās desmitminūtes sākumā viesu komanda jau atkal samazināja rezultāta starpību līdz -12 (52:64). Tomēr Buki veiksmīgi apstādināja viesu iniciatīvu, līdz ceturtdaļas vidum atgūstot 19 punktu pārsvaru (71:52). Spēles pēdējās minūtēs uz Buku gūtajiem 7 punktiem pretinieki spēja atbildēt tikai ar vienu punktu, un Gulbenes komanda svinēja skaistu uzvaru ar rezultātu 78:53.

Gulbenes Buki - Rīdzene 78:53 (17:21; 20:8; 23:14; 18:10).

Gulbenes Buki: Aizpurs 24p.+7AB, Sokolovs 16p.+RP, Šimanovskis 9p., kazāks 7p.+7AB, Rauza 7p., Lišiks 5p.+6AB, Sniķis 4p.+19AB(!), Vīksna 2p., Kalniņš 2p., Pušķis 2p..

Rīdzene: Ozolnieks 17p.+6AB.