Buki piedzīvo smagāko zaudējumu šajā sezonā 9

.Vakar, 13. aprīlī,  Saulkrastos Buki tikās ar Ķeizarmeža basketbolistiem.

Spēles pašā sākumā pēc Edija Šlesera kļūdas Gundars Rauza Bukiem atklāja spēles rezultātu. Turpmākās minūtes cīņa aizritēja punkts punktā. Ļoti veiksmīgi laukumā pret Blausu darbojāss Zintis Plivda, viņam - 8 punkti pēc kārtas un 5 atlecošās bumbas.

Divas minūtes pirms ceturtdaļas beigām Mārtiņš Jaunzems panāca Ķeizarmežam +4 (18:14) un pusminūti pirms beigām Lubāns, realizējot 1 no 2 soda metieniem, panāca jau 8 punktu pārsvaru (24:16). Pirmajās desmit minūtēs rezultatīvākais mājiniekiem - Krists Pīternieks ar 10 gūtajiem punktiem.

Uldis Rudzītis atklāja otrās ceturtdaļas rezultātu, taču pēc Ernšteina 3p.-metiena rezultāts - jau 27:18. Ceturtdaļas 3.minūtē Agris Kazāks vēl samazināja rezultāta starpību līdz -6 (29:23), tomēr Bukiem neizdevās apturēt Ernšteinu no tālās distances, un jau ceturtdaļas 6.minūtē Ķeizarmežs bija vadībā ar +18 (49:31).

Buki nespēja gūt punktus līdz pat puslaika beigām, kas arī tika noslēgts ar rezultātu 56:31. Bukiem tālmetienu precizitāte pirmajās 20 minūtēs bija pagalam neveiksmīga - tika iemests tikai 1 no 5!

Arī trešo ceturtdaļu Buki aizvadīja mazrezultatīvi - pēc piecām nospēlētajām minūtēm rezultāts - jau 74:39. Tikai ceturtdaļas otrajā pusē izdevās piebremzēt pretinieku veiksmīgos uzbrukumus. Rezultāts pēc trešās ceturtdaļas - 79:45.

Pēdējo ceturtdaļu gulbeniešiem tomēr izdevās uzsākt rezultatīvi, bet ne turpināt. Pēc Lasmaņa un Rubeņa tālmetieniem rezultāta starpība jau bija palielināta līdz +38 (90:52). Buki atkal gandrīz 5 minūtes nespēja raidīt bumbu grozā. 2 minūtes līdz spēles beigām pirmo reizi šosezon ar punktu guvumu atzīmējās arī Ronalds Elksnis (102:54) - bet Bukiem piedzīvots viens no smagākajiem zaudējumiem šosezon - 106:59.

Tādējādi Buki tiek nostumti turnīra tabulā uz pēdējo - 9. - vietu. Gulbenes komandai vēl atlikusi pēdējā spēle šosezon - jau šotrešdien Valmierā.

Ķeizarmežs - ASK/Buki 106:59 (24:16; 32:15; 23:14; 27:14).

ASK/Buki: Plivda 20p.+11AB, Rauza 11p.+5AB, Mētra 10p., Rudzītis 9p., Kindzulis 3p., Servuts 2p., Elksnis 2p., Kazāks 2p..

Komentāri 9

Rīga

ja jau Valeiko nav vainīgs, saki lūdzu, kā ar Brūniņu, Jansonu, Gabrānu, Rauzu un Rudzīti neizdevās iekļūt BBL otrā kārtā??? Ja jau Valeiko nav vainīgs, tad jau komanda arī ar 5iem spēlētu normāli....
Valeiko atnāca un visu izpostīja - komanda viņu nav nekad respektējusi un es brīnos kā tik infantils cilvēks vispār tik ilgi šeit noturējās.

Super Gulbenes kādreizējie Buku fani - ideāla attieksme jums pret savu komandu - nez kāpēc esports.lv cilvēki vairāk izsaka nožēlu par to, ka Buki varētu nebūt, bet Gulbenes superfani tik nodirš - jūs arī paši savu komandu esat nogremdēuši ar savu superīgo attieksmi.

pirms 10 gadiem, 2009.04.15 20:04

mr J

kad tad pēdējos gados ir vairāk par 5 - 6 spēlētājiem bijis???!

pirms 10 gadiem, 2009.04.15 10:38

Kaarleens

Bet 1.vieta rajona chempii, uzvilktas visas kolhozu komandas :) vismaz uzvaras garsha nepazuda, a kas LBL saliidzinot ar rajona chempionaatu :)

pirms 10 gadiem, 2009.04.15 09:26

mr J

ne jau Valeiko vainiigs. ko var izdariit treneris ar 5-6 speeleetaajiem, supertiimu izveidot?

pirms 10 gadiem, 2009.04.14 19:23