Buki piekāpjas arī "Barons/Rīdzene" basketbolistiem

Vakar vakarā "Gulbenes Buki" savā laukumā tikās Barons/Rīdzene komandu, diemžēl, arī šoreiz piekāpjoties ar rezultātu 93:63. Šoreiz rezultatīvākais Buku komandā bija Ingars Aizpurs ar 19 gūtajiem punktiem.

Spēli abas komandas iesāka līdzīgi. Spēles rezultātu šoreiz atklāja gulbenietis Vents Veinbergs. Tomēr punkts punktā spēle turpinājās tikai līdz trešajai ceturtdaļas minūtei, kad viesi jau nākamajās 3 minūtēs paspēja gūt 12 punktus pēc kārtas (16:4).

Ceturtdaļas otro pusi Buki nospēlēja jau rezultatīvāk, ar Sanda Šimanovska gūtajiem 2 punktiem, ceturtdaļas 8. minūtē samazinot rezultāta starpību līdz -3 (17:20). Ar šādu rezultāta starpību noslēdzās arī spēle pirmās desmit minūtes (22:25).

Otrās ceturtdaļas pirmās minūtes rezultatīvi nospēlēja Vents Veinbergs, gūstot 6 punktus. Viņš arī izlīdzināja rezultātu. Savukārt nākamajā uzbrukumā Ingars Aizpurs Bukus izvirzīja jau vadībā (32:30). Šādu 2 punktu pārsvaru gulbeniešiem izdevās nosargāt līdz pat ceturtdaļas 8. minūtei. Tomēr ceturtdaļas pēdējās minūtes veiksmīgāk aizvadīja rīdzinieki, atgūstot 3 punktu pārsvaru, tādējādi pirmo puslaiku noslēdzot savā labā ar rezultātu 43:40.

Diemžēl jau atkal otro puslaiku Bukiem neizdevās iesākt tikpat rezultatīvi. Pirmajās piecās minūtēs gūstot vien 2 punktus, kamēr mūsu grozā tika samesti 14 punkti, palielinot pārsvaru līdz +15 (42:57). Līdz ceturtdaļas beigām pretinieku pārsvaru vairs neizdevās samazināt. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 49:64.

Lai arī pēdējās desmit minūtes iesākot ar precīziem Aizpura un Veinberga metieniem, rezultāta deficītu izdevās samazināt līdz -11 (53:64), tomēr turpināt iesākto neizdevās. Līdz ceturtdaļas vidum Barons/Rīdzene jau atkal palielināja pārsvaru, šoreiz līdz +17 (55:72).

Nākamajās 2 minūtēs Bukiem gūstot 4 punktus, pretinieki atbildēja ar 11 punktiem (59:83), turklāt pēdējās spēles minūtēs vēl vairāk palielinot pārsvaru un noslēdzot spēli ar +30 (63:93).

BK Gulbenes Buki - Barons/Rīdzene 63:93 (22:25; 18:18; 9:21; 14:29).

BK Gulbenes Buki: Aizpurs 19p.+5AB, Lūsis 10p., Veinbergs 10p., Šimanovskis 9p., Pastušeņa 6p., Bukšs 5p., Lūsis 4p.+5AB, Jakovičs.

Barons/Rīdzene: Brēmers 26p., Dušelis 24p.+9AB+7RP, Epners 20p., Vītols 10p., Jaunzems 10p.+10AB, Roziņš 2p., Zlaugotnis 1p.