Buki piekāpjas Lauvām

Gulbenes sporta centrā 3.aprīlī  ASK/Buki atzina Liepājas Lauvu pārākumu, piekāpjoties priekšpēdējā mājas spēlē ar rezultātu 80:102. Diemžēl savainojuma dēļ komandai nevarēja šoreiz palīdzēt Andrejs Jansons. Tomēr atzīstami nospēlēja Gundars Rauza un Salvis Mētra, viņiem katram - pa 20 punktiem, kā arī ar lielisku precizitāti izcēlās Arnis Servuts, viņa kontā 17 punkti.

Spēles sākums abām komandām izdevās līdzīgs - viesiem veiksmīgi gan no tuvās, gan tālās distances darbojās Raimonds Vaikulis un Jevgēņijs Kosuškins, Bukiem savukārt - Rudzītis un Plivda (10:10). Taču jau ceturtdaļas vidū liepājnieki sāka palielināt rezultāta starpību, uzvarot pirmās desmit minūtes ar rezultātu 15:28.

Otro ceturtdaļu viesiem veiksmīgi aizvadīja Ansons un Pusaudzis, kuri komandai palīdzēja vēl vairāk palielināt pārsvaru (40:58). Bukiem diemžēl nelīdzēja ne Rauzas, ne Mētras lieliskā tālmetienu precizitāte.

Līdz trešās ceturtdaļas 4. minūtei Lauvu pārsvars jau bija sasniedzis 24 punktus galvenokārt uz Buku sapelnīto piezīmju rēķina. Mājiniekiem laukumā tika sūtīts Arnis Servuts, kurš ceturtdaļas beigās ar diviem precīziem tālmetieniem atkal samazināja rezultāta starpību līdz -21 (60:81).

Pēdējās desitminūtes sākumā pēc piezīmes aizsardzībā Salvis Mētra izpelnījās arī tehnisko piezīmi, kas atkal ļāva viesiem nedaudz atrauties -62:89. Līdz ceturtdaļas vidum Bukiem jau bija 5 komandas piezīmes, Liepājai vēl nevienas. Tomēr liepājniekiem atlikušajā laikā lielākoties uz soda metienu līnijas stājās Curtis Nash, kurš lielāko daļu soda metienu nerealizēja.

Spēles beigas abas komandas aizvadīja līdzīgi. Spēle noslēdzās par labu Liepājas Lauvām - 80:102.

ASK/Buki - Liepājas Lauvas 80:102 (15:28; 25:30; 20:23; 20:21).

ASK/Buki: Rauza 20p., Mētra 20p.+6AB, Servuts 17p., Rudzītis 13p.+6AB, Plivda 10p., Kazāks 7RP,