"Buki" piekāpjas "Valmieras BSS"

Gulbenes Buku basketbola komanda šovakar aizvadīja savu šīs sezonas pēdējo spēli izbraukumā - pret Valmieras BSS, šoreiz piekāpjoties ar rezultātu 68:47. Rezultatīvākais Buku komandā bija Māris Sniķis - viņam 12 gūti punkti un 8 atlecošās bumbas.

Jau spēles pirmajās minūtēs mājinieki izvirzījās vadībā ar 10:2. Līdz ceturtdaļas 8. minūtei valmieriešu gūtajiem 8 punktiem pretī spēja likt 4 punktus (18:6), bet pirmās spēles desmit minūtes tika noslēgtas ar rezultātu 20:10.

Otrās ceturtdaļas pirmajā pusē mājinieki palielināja pārsvaru vēl vairāk (33:14), savukārt ceturtdaļas otro pusi veiksmīgāk aizvadīja Buki, samazinot rezultāta starpību līdz 14 punktiem (41:27).

Trešās ceturtdaļas sākumā rezultāta starpību izdevās vēlreiz samazināt Mārtiņam Pētersonam un Kasparam Kalniņam (41:31), tomēr ceturtdaļas vidusdaļa Bukiem atkal aizritēja ne tik veiksmīgi, zaudējot vēl 8 punktus (51:33). Trešās ceturtdaļas izskaņu veiksmīgi aizvadīja Kaspars Kalniņš, atjaunojot spēlē 14 punktu starpību (53:39).

Pēdējai desmitminūtei iesākoties valmierieši atjaunoja 18 punktu pārsvaru (57:39). Līdz ceturtdaļas 6. minūtei komandas cīnījās kā līdzīgs ar līdzīgu un Bukiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz 13 punktiem (59:46). Tomēr ceturtdaļas izskaņā sekoja neveiksmīgu metienu sērija, kas Valmieras komandai, izmantojot situāciju, ļāva gūt pat pārliecinošu uzvaru šajā spēlē - 68:47.
Valmieras BSS - Gulbenes Buki 68:47 (20:10; 21:17; 12:12; 15:8)
Gulbenes Buki: Sniķis 12p.+8AB, Pētersons 11p., Kalniņš 11p., Lišiks 7p..+6AB, Rikveilis 3p., Rauza 2p., Kliests 1p., Kaļva, Ivanovs, Graumanis.