Buki piekāpjas Zemgalei pašā spēles izskaņā 1

ASK/Buki 18.februārī izbraukumā Jelgavā pašā spēles izskaņā piekāpās BK 'Zemgale" ar rezultātu 99:94.

Spēli Buki šoreiz iesāka ļoti veiksmīgi. Ar Zinta Plivdas aktīvo darbošanos zem groza īsā laikā tika panākts 5 punktu pārsvars (7:12). Ceturtdaļas vidū Ilmāram Bergmanim ar precīzu tālmetienu izdevās tomēr pietuvināt jelgavniekus līdz -2 (12:14). Tomēr pēdējās ceturtdaļas minūtēs veiksmīgi laukumā darbojās gan Andrejs Jansons no tuvās distances, gan Uldis Rudzītis no tālās, atjaunojot 5 punktu pārsvaru (21:26).

Gulbenieši tik pat veiksmīgi iesāka arī otrās desmit minūtes, veiksmīgi tālmetienus realizēja gan Kazāks, gan Rudzītis, un Buku pārsvars jau +9 (23:32). Tomēr ceturtdaļas sākums ne tik veiksmīgs izdevās Jansonam, kurš jau 2.minūtē izpelnījās 3. piezīmi.

Lai arī Zemgalei atkal izdevās pietuvoties, tomēr Buki nosargāja to pašu 5 punktu pārsvaru arī līdz pirmā puslaika beigā (43:48).

Trešās ceturtdaļas sākumā jau atkal precīzs ir I.Bergmanis, samazinot rezultāta starpību līdz -2 (50:52). Agris Kazāks uz to atbild ar gūtiem 5 punktiem pēc kārtas un pēc Mētras un Rauzas precīzajiem metieniem Buki atkal atjaunoja 9 punktu pārsvaru. Ceturdaļas 6.minūtē Buki izpelnījās 3 piezīmes 7 sekundēs, un pašās ceturtdaļas beigās jelgavnieki atkal samazināja rezultāta starpību (69:71).

Pēdējās ceturtdaļas pirmajās sekundēs Jēkabs Rozītis izlīdzināja rezultātu un vēlāk jau izvirzīja Jelgavas komandu vadībā 77:76. "Zemgale" sāka vairāk uzbrukt no tālās distances, rezultāta starpība tika palielināta jau līdz +4 mājiniekiem par labu (80:76).

Lai arī Bukiem izdevās atgūt vadību ceturtdaļas 6. minūtē, tomēr ne uz ilgu laiku.

Spēlē uzvaru guva Zemgale ar rezultātu 99:94.

BK Zemgale - ASK/Buki 99:94 (21:26; 22:22; 26:23; 30:23).

Tach metat mieru tam basketbolam, cik var naudu shkjiest?? ee, attopjaties.....!!!

pirms 11 gadiem, 2009.02.20 13:03