Buki pieveic arī beļģus

Ir beigusies otrā Buku spēle šāgada NATO čempionātā, kurā Latvijas komanda šoreiz pieveica Beļģijas komandu - 88:82.

Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts 18:15 - Buki izvirzījušies vadībā, un arī pēc puslaika rezultāta starpība joprojām nemainīga +3 - Bukiem par labu (34:31).

Pēc lielā puslaika pārtraukuma Beļģijas komandai izdodas izlīdzināt rezultātu un pat izvirzīties vadībā, rezultāts pēc trešajām desmit minūtēm 53:57. Pēdējā ceturtdaļā Buki, cīnoties par katru punktu, izcīnīja Latvijai spēles turpinājumu pagarinājumā - rezultāts pēc ceturtās ceturtdaļas 74:74. Tomēr papildlaiku Buki uzvarēja pat ļoti pārliecinoši - otrā uzvara turnīrā - 88:82.

Kluba direktots S. Čilipāns ziņo, ka rīt, 4.decembrī, pulksten 21.00 pēc Latvijas laika tiks izspēlēta ceturtdaļfināla spēle ar Lielbritānijas komandu.

ASK/Buki: Rudzītis 25p., Jansons 19p., Gabrāns 15p., Brūniņš 12p., Plivda 8p., Baranovskis 4p., Kazāks 3p., Kindzulis 2p., Rauza, Kļaviņš.