Buki pieveic jelgavniekus

29. oktobrī Jelgavā norisinājās LBL 2. divīzijas spēle starp Zemgale LLU un "Gulbenes Bukiem". Lai arī gulbenieši spēli iesāka vairāk nekā pārliecinoši, uzvarēt izdevās tikai pašās spēles beigās ar rezultātu 74:71.

Buki spēli iesāka ļoti pārliecinoši, gūstot 18 bezatbildes punktus, tādējādi mājiniekiem pirmos punktus izdevās gūt tikai spēles astotajā minūtē. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 24:7 - par labu "Gulbenes Bukiem".

Savukārt spēles otrās desmit minūtes veiksmīgāk iesāka mājiniek, šoreiz liedzot viesiem līdz pat ceturtdaļas 6. minūtei gūt punktus. Rezultāta starpību Zemgales komanda samazināja līdz -5 punktiem (19:24).

Ceturtdaļas otrajā pusē Kaspara Kalniņa un Sanda Šimanovska punktu guvumi ļāva atkal palielināt pārsvaru (30:20), savukārt puslaiku, pateicoties Rauzas un Kazāka precīzajiem metieniem, izdevās noslēgt pārliecinoši - 37:22, vadībā "Gulbenes Buki".

Trešā ceturtdaļa aizritēja, komandām cīnoties līdzīgi - visas desmit minūtes tika nosargāts 9 līdz 11 punktu pārsvars (44:55). Tomēr jau ceturtās ceturtdaļas pirmajās trīs minūtēs Buku pārsvars tika sadeldēts, pirmo reizi spēlē mājiniekiem panākot neizšķirtu (55:55).

Ceturtdaļas vidū gulbeniešiem vēlreiz izdevās atgūt 7 punktu pārsvaru, taču, lai arī spēles pēdējās minūtēs daudzi metieni abu komandu izpildījumā krita garām grozam, tomēr vēl spēles pēdējās minūtes sākumā LLU komanda atkal pietuvojās līdz -1 (70:71). Pusminūti pirms beigām Agris Kazāks, gūdams divus punktus no groza apakšas, atkal palielināja rezultāta starpību līdz +3p. Savukārt spēles rezultātu ar vienu precīzu soda metienu no diviem nostiprināja Gundars Rauza. (71:74). Bukiem - otrā uzvara pēc kārtas!

Zemgale LLU - Gulbenes Buki 71:74 (7:24; 13:15; 22:18; 27:19).

Gulbenes Buki: Rauza 27p.+8AB, Aizpurs 18p.+9AB, Kazāks 11p.+8AB, Šimanovskis 6p., Lišiks 6p., Kalniņš 4p., Vīksna 2p..

Zemgale LLU: Ausējs 21p.+11AB, Vereščāgins 20p., Pētersons 14p., Reinfelds 11p..