Buki uzvar Liepāju! 5

Šovakar ASK/Buki savās mājās aizvadīja BBL spēli ar Liepājas Lauvām, kurā sīvā cīņā guva uzvaru 81:76.

Pirmos punktus spēlē guva Buki - 2 soda metieni Artūram Brūniņam un 2 punkti no groza apakšas bruno Kļaviņam. Liepājniekiem rezultātu izlīdzināt izdevās tikai 4. minūtē, izvirzoties vadībā beigās. Punktu pirmajām desmit minūtēm pielika pretinieku rindās spēlējošais Jānis Graudiņš (18:23).

Otrās ceturtdaļas sākumā Liepājai izdevās palielināt pārsvaru līdz +8 (21:28), taču palēnām samazinot pārsvaru ceturtdaļas vidū rezultāts uz tablo jau rādīja 33:34. Tikai puslaika pašās beigās Juknevičus ar precīzu metienu pēdējā sekundē Lauvām vēl atguva 4 punktu pārsvaru 39:43.

Pēc lielā pārtraukuma Buki jau vairs nebija iedzinēju lomā, jau otrajā minūtē izvirzoties vadībā (46:45). Pēc Liepājas komandas pieprasītā minūtes pārtraukuma vispirms Edmunds Gabrāns realizēja 2 punktus un tad arī Artūra Brūniņa 3 punkti un Buki jau va'dībā ar +7 (55:48). Liepājnieki nu jau 3 minūtes bez punktu guvuma. Lai arī līdz ceturtdaļas begām viesiem izdevās atspēlēties, šoreiz Uldis Rudzītis pēdējā ceturtdaļas sekundē guva divus punktus (61:60).

Līdz pat pēdējās ceturtdaļas vidum Bukiem izdevās saglabāt 2-4 punktu pārsvaru, kad beidzot 6. minūtē Gabrāns un Rauza ar tālmetieniem panāca jau atkal +8 Bukiem (74:66). Šāda pakaļdzīšanās un atspēlēšanās atkārtojas vēl pēc 3 minūtēm. Par spīti visai neveiksmīgajai soda metienu realizācijai spēles beigās Buki izcīna pelnītu uzvaru ar 81:76 pārspējot Liepājas Lauvas.

ASK/Buki - Liepājas Lauvas 81:76 (18:23; 21:20; 22:17; 20:16).

ASK/Buki: Brūniņš 18, Rauza 15+5RP, Rudzītis 13+5AB, Gabrāns 9+5RP, Jansons 8, Kazāks 8, Kļaviņš 7, Plivda 3, Kindzulis, Žukovskis, Servuts

Komentāri 5

Shaki

Es pa ilgiem lakiem biju aizgajusi...BUKI malachi(uz vecam sejam bija interesanti paskatities, nav jau vairs tadi ka agrak, bet tomer cinas)...Tacu publika gan ir jociga, kadreiz skaitijas vispatriotiskie lidzjuteji, bet tagad es pat teiktu, ka man bija kauns...Virieshi blava visadas mulkibas un dumibas gan uz tiesneshiem (varbut vietam pelniti), gan uz Liepjas speletajiem, tomer robezai ir jabut...Vini vienigi tikai kartejo reizi pieradija, ka Gulbene ir lauki...

pirms 10 gadiem, 2008.11.03 11:29