“Buki” zaudē “Ventspils Augstskolai”

"Gulbenes Buki" svētdien izbraukumā zaudēja "Ventspils Augstskolas" basketbolistiem - 63:80. Par to raksta www.bkventspils.lv.

Spēles pirmās trīs ceturtdaļas aizritēja līdzīgā cīņā ar nelielu mājinieku pārsvaru. "Ventspils Augstskolai'' regulāri bija pāris uzbrukumu pārsvars, bet lielākā starpība rezultātā bija otrās ceturtdaļas vidū, kad ventspilnieki ieguva septiņu punktu handikapu - 33:26.

Pēc pirmā puslaika "Ventspils Augstskolai" tikai +2 (40:38). "Bukiem" bija cerības uz labvēlīgu iznākumu, arī pirms pēdējās ceturtdaļas, kuru mājinieki sāka ar piecu punktu pārsvaru - 58:53. Svaru kausi izteikti par labu ventspilniekiem nosvērās pēdējās desmitminūtes sākumā. Mājinieki pēdējo ceturtdaļu sāka ar izrāvienu, iegūstot 12 punktu pārsvaru (66:54). Iegūtais pārsvars no rokām netika izlaists, un izcīnīta uzvara ar 80:63.

"Ventspils Augstskola" - "Gulbenes Buki" 80:63 (21:20, 19:18, 18:15, 18:10).

"Gulbenes Buki": Aizpurs 19+15 ab, Sokolovs 13, Lišiks 10, Rauza 10, Kazāks 9, Vīksna 2, Kalniņš, Pušķis, Šimanovskis.

"Ventspils Augstskola": Pinete 20, Jonāts 13+12 ab, Lejasmeiers 17, Meiers 10, Čoders 10, Šilbergs 8, Leimanis 2, Apsītis, Gražulis, Neverčiks, Pāže.