Bukiem diemžēl zaudējums spēles pagarinājumā

Vakar Liepājā  "ASK/Buki" ar 5 punktiem zaudēja (83:78) Liepājas "Lauvām".

Spēli jau ceturtajā sekundē ar precīzu metienu no groza apakšas iesāk Gundars Rauza. 4. spēles minūtē Edmunds Gabrāns palielina rezultāta starpību ar diviem precīziem tālmetieniem jau līdz +9 (5:14). Piektajā ceturtdaļas minūtē 8:18. Pēc Jansonam piešķirtās piezīmes uzbrukumā, laukumā tiek sūtīts Zintis Plivda. Rezultāts nemainās līdz pat 8. minūtei. Ceturtdaļas beigās Liepājas komanda atgūst 4 punktus, rezultāts 17:23. Gundaram Rauzam jau 11 gūti punkti.
Līdz otrās ceturtdaļas trešajai minūtei Liepāja guvusi jau 10 punktus pēc kārtas, rezultāts 21:23. 4. minūtē mājinieki jau izvirzās vadībā 26:25. Divas minūtes pirms puslaika beigām Zintis Plivda atzīmējas ar pirmo punktu guvumu spēlē (40:34). Puslaiks noslēdzas ar rezultātu 40:35, Liepājas Lauvām par labu.

Otrā puslaikā pirmos punktus guva Andrejs Jansons un jau 3. minūtē Gundars Rauza izlīdzina rezultātu 42:42. Cīņa turpinās puntks punktā, Rauzam izdodas izgājiens 2+1, izprovocējot Kosuškinu uz 4 piezīmi. Cetrutdaļas beigu daļā veiskmīgāki izrādās Liepājnieki, Pavlovs panāk atkal +6 (57:51).

Līdz pēdējās cetrutdaļas otrajai minūtei Buki atspēlējās līdz -2 (60:58). Pēc Agra Kazāka precīzajiem soda metieniem, seko Pavlova tālmetiens, rezultāts 65:60. Arī Kazāks nepaliek atbildi parādā - 3 punkti un Rudzīša soda metieni un Buki atkal atgriežas vadībā 67:69. Liepājniekiem Štālbergs vēl realizē tālmetienu, uz ko Jansons atbild ar vienu precīzu soda metienu un diviem punktiem. Neizšķirts un diemžēl pēdējie Rauzas mēģinājumi gūt uzvaru bija neveiksmīgi. Pagarinājums.

Pagarinājuma sākums vēl aizritēja līdzīgi (74:74). Liepājniekiem Pavlovs un Pusaudzis 50 sekundes pirms beigām panāca +4 (79:75). Gundars Rauza realizē tikai vienu no diviem soda metieniem un pēc Artūra Brūniņa piektās piezīmes joprojām -4 Gulbenei (80:76). Laukumā atgriežas Agris Kazāks un rezultatīvi piesēlējot Jansonam atgūst 2 punktus (80:78). Liepājniekiem Jānis Graudiņš vēlreiz realizē tikai 1 no 2 soda metieniem (81:78). Agra Kazāka tālmetiens no 8 metriem 18 sekundes pirms beigām neprecīzs un Lauvas vēl ar soda metieniem pašā papildlaika izskaņā palielina spēles gala rezultātu sev par labu (83:78).

Liepājas Lauvas - ASK/Buki 83:78 (17:23, 23:12, 17:16, 15:21, 11:6) .

ASK/Buki: Rauza 22+7AB, Jansons 19, Rudzītis 13+5AB, Gabrāns 9+8AB+7RP, Brūniņš 7+5AB, Kazāks 5, Plivda 3, Kindzulis, Kļaviņš.