Bukiem izbraukumā smags zaudējums 8

Šovakar ASK/Buki aizvadīja otro šīssezonas BBL spēli, kurā piedzīvoja smagu sagrāvi pret Suduvas komandu Marijampolē 104:67. Pēdējā spēles ceturtdaļā graujošs punktu guvums Suduvai - 43:22. Savos uzdevumu augstumos šodien bija Suduvas saspēles vadītājs Marius Runkauskas, kurš guva 20 punktus, savāca 8 bumbas zem groziem un 7 reizes rezutatīvi piespēlēja. Bukiem labākais šovakar Andrejs Jansons ar gūtajiem 22 punktiem un 6 AB.

Spēli labi uzsāka mūsējie - Bruno Kļaviņa 2 punkti ar sodu. Pēc divām arpus minūtēm Suduvas komandai jau 4 komandu piezīme, rezultāts 2:7. Mājinieki uzreiz atspēlējām ar tālmetieniem (8:7), taču pēc precīziem Jansona un Rauzas caurgājieniem Buki atkal priekšā (8:11). Suduvai uz ceturtdaļas beigām izdodas izvirzities vadībā - pēc tam, kad Uldis Rudzītis nespēj iemest divus soda metienus - 19:16, Brūniņš no soda metienu līnijas ir precīzs 19:18. 8 sekundes pirms ceturtdaļas beigām Runkauskas realizē savu trešo tālmetienu 22:19.

Otrās ceturtdaļas sākumā abas komandas apmainās ar precīziem metieniem (27:23). Suduvas komandai pēc 12 nospēlētām minūtēm realizēti jau 7 no 12 tālmetienem. 7. minūtē Artūrs Brūniņš vēl atspēlē divus punktus ar soda metieniem 30:27, diemžēl ceturtdaļas beigās mājiniekiem neliels izrāviens 37:29.

Pretinieks iesāka otro puslaiku, līdzīgi kā mēs pirmo, tikai šoreiz Kļaviņam piezīme (39:29). Trešajā minūtē pretiniekam izdodas izrāviens 10:2. Pēc tam, kad Bukiem vēl izdodas samazināt pārsvaru 47:35, Suduva jau atkal atbild ar 2+1. Ceturtdaļas otrajā pusē veiksmīgi nospēlē Andrejs Jansons, gūstot 8 punktus (55:43). Diemžēl pēdējās divās arpus minūtēs Buki nespēj gūt nevienu punktu, nu jau zaudēti 16 punkti (61:45).

Līdz pēdējās ceturtdaļas 4. minūtei vēl izdodas nezaudēt vēl vairāk punktu, taču pēc tam jau tiek pieļautas ļoti daudzas kļūdas abās laukuma pusēs. Pēdējās trijās spēles minūtēs Buki Suduvas gutajiem 18 punktiem spēj pretī likt tikai 2, kas bija arī pirmie Arņa Servuta gūtie punkti šajā sezonā, diemžēl arī pēdējie Gulbenes komandas šajā spēlē.

Suduva - ASK/Buki 104:67 (22:18; 15:11; 24:16; 43:22).

ASK/Buki: Jansons 22p.+6AB, Brūniņš 18p., Rauza 11p., Kļaviņš 5p.+6AB, Kazāks4p., Gabrāns 3p.+7AB+8RP, Rudzītis 2p., Servuts 2p.

Komentāri 8

latvietis

Ko njematies................................................................................................................................. nieciibas juus visi!

pirms 9 gadiem, 2008.10.06 13:51

hormonu vētras viņam !!! :))
P.S. Pats tu esi niecība un analfabēts piedevām!

pirms 9 gadiem, 2008.10.06 13:19

nieciibai.. no krieva

nu un!! tevi tas pi.........!?
Nav ko pateikt taa arii ir, tad seedi un suukaa ledu! Un ned.... par to ka nu tik buus.. S K A I D R S

pirms 9 gadiem, 2008.10.06 12:14

krievs!!!

Kur ir tas lielais gudrais dir.js..... atbildi.. ko teiksi par mazu sagraavi??? ha ha.. taads lupatlasis.. tas tikai saakums.. buus o.k. atkal vaajajiem zaudee un graujoshi.. Ha ha!!! mutes bruukeetaajs smir... tu saprati.. tu ar mazo neesi cieniigs ar lielo!

pirms 9 gadiem, 2008.10.06 09:37