„Bukiem” pēc pārtraukuma spēle Līvānos 1

Pēc ilgāka pārtraukuma Gulbenes Buku basketbolisti aizvadīja kārtējo maču, tomēr arī šoreiz nācās atzīt Līvānu komandas pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 86:65. Buku rindās šoreiz rezultatīvākais bija Ingars Aizpurs, viņa kontā 24 gūti punkti un 8 bumbas zem groziem.

Pēc vairākām kļūdām spēles sākumā rezultātu tomēr atklāja mājinieki, taču jau nākamajā uzbrukumā Vents Veinbergs piespieda kļūdīties Didzi Bērziņu un, veiksmīgi noslēdzot ātro uzbrukumu, izvirzīja Bukus vadībā. Līdz ceturtdaļas vidum, pateicoties Pastušeņam un Aizpuram, Buku pārsvars tika palielināts līdz +5 (9:4). Tomēr jau nākamajās divās minūtēs Zarāns, gūdams 8 punktus pēc kārtas, izvirzīja atkārtoti vadībā Līvānu komandu (12:11).

Vēl pusotru minūti pirms ceturtdaļas beigām Bukiem izdevās atgūt trīs punktu pārsvaru, tomēr neizdevās to

nosargāt - pusminūti pirms ceturtdaļas beigu signāla Andris Vaivods ar precīzu tālmetienu panāca neizšķirtu - 17:17.

Otrās ceturtdaļas sākumā gulbenieši atkal atguva nelielu pārsvaru (21:17), taču turpmākās 4 minūtes izvērtās pagalam neveiksmīgas - mājinieki guva 15 punktus pēc kārtas (32:21). Savukārt gulbenieši jau drīz pēc tam atkal samazināja rezultāta starpību līdz -1 (31:32). Tikai pašas pirmā puslaika beigas līvānieši aizvadīja jau atkal veiksmīgāk - 39:33.

Otrā puslaika sākumā mājinieki vairs tās pašas kļūdas nepieļāva, piespiežot viesus kļūdīties uzbrukumos un jau pirmajās ceturtdaļas minūtēs mērķtiecīgi palielinot pārsvaru līdz +19 (52:33). Ceturtdaļas vidū jaunajiem Bukiem izdevās atgūt daļu no zaudētajiem punktiem (54:43). Līdz pat ceturtdaļas beigām Bukiem šoreiz izdevās nosargāt rezultāta starpību (60:48).

Pēdējās desmitminūtes sākumā pēc Jakoviča precīzā tālmetiena rezultāta starpība tika samazināta līdz -9 (51:60), tomēr jau atkal pēc īslaicīgas panākumu sērijas pretinieks atkārtoti palielināja pārsvaru, šoreiz līdz +20 (71:51).

Ceturtdaļas vidū pēc Bukša un Šimanovska precīzajiem metieniem rezultāta starpība vēl reizi tika samazināta līdz -15 (56:71), tomēr līdz spēles beigām Līvāni vēlreiz atguva 20 punktu pārsvaru, spēli noslēdzot ar rezultātu 86:65.

Nākamā Buku mājas spēle jau 6.martā pret Ventspils augstskolu Gulbenes sporta centrā pulksten 14:00.

Līvāni - Gulbenes Buki 86:65 (17:17; 22:16; 21:15; 26:17).

Gulbenes Buki: Aizpurs 24p.+8AB, Pastušeņa 12p.+10AB, Jakovičs 9p., Veinbergs 6p., Bukšs 4p., Lišiks 4p., Šimanovskis 4p., Vīksna 2p..

Līvāni: Cimars 19p., Zarāns 17p., Bērziņš 15p., Kokins 12p..