Bukiem - trešā uzvara pēc kārtas

Vakar, 30. oktobrī, "Gulbenes Buki" izbraukumā sīvā cīņā, pieveica arī "Liepājas Lauvas" 2 basketbolistus. Šajā spēlē rezultatīvākais Buku rindās bija Ingars Aizpurs, viņa kontā 29 punkti, 11 atlecošās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles.

Spēles rezultātu ar precīzu tālmetienu atklāja Ingars Aizpurs. Visu pirmo ceturtdaļu komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, tādēļ arī likumsakarīgs rezultāts pēc nospēlētām desmit minūtēm - 16:16.

Līdzīgs spēles turpinājums sekoja arī otrās ceturtdaļas sākumā. Lai gan ceturtdaļas otro pusi Buki aizvadīja mazliet veiksmīgāk, palielinot pārsvaru līdz + 10 (36:26), pirmā puslaika pēdējā minūtē mājiniekiem izdevās atgūt 5 punktus, noslēdzot otro ceturtdaļu ar rezultātu 31:36.

Liepājas komanda turpināja veiksmīgi spēlēt arī spēles trešās ceturtdaļas sākumā, 3. minūtē izvirzoties pat vadībā ar 39:38 un līdz ceturtdaļas vidum palielinot pārsvaru līdz +4 (44:40). Lai gan ceturtdaļas otrā pusē Buki, gūstot 7 punktus pēc kārtas, atguva vadību spēlē (47:44), tomēr līdz ceturtdaļas beigām to nosargāt neizdevās - 54:52, vadībā - Liepāja 2.

Pēdējās ceturtdaļas 3. minūtē Ingars Aizpurs ar precīzu divpunktu metienu ar sodu izvirzīja Bukus atkal vadībā (59:56). Drīz pēc tam mājinieki sasniedza piezīmju normu, kas arī traucēja atgūt vadību spēlē. Gulbenes komanda šoreiz nosargāja uzvaru, pieveicot "Liepājas Lauvas ,"2 komandu ar rezultātu 69:65.

Liepāja Lauvas 2 - Gulbenes Buki 65:69 (16:16; 15:20; 23:16; 11:17).

Gulbenes Buki: Aizpurs 29p.+11AB+6RP, Rauza 15p.+6AB, Šimanovskis 11p., Kazāks 7p., Vīksna 3p., Lišiks 2p., Kalniņš 2p..

Liepājas Lauvas 2: Stumbris 25p., Krastiņš 20p., Miknis 10p..