Bukiem uzvara! 2

Vakar vakarā Gulbenes sporta centrā Buki beidzot atkal varēja iepriecināt fanus ar skaistu uzvaru spēles izskaņā, šoreiz pārspējot BK "Zemgali" no Jelgavas. Līdz LBL regulārās sezonas beigām gulbeniešiem vēl atlikušas piecas spēles, un šī bija piektā uzvara.

Buku starta piecinieks: Mētra, Plivda, Rauza, Kazāks, Servuts.

Spēli Gulbenes komanda iesāka veiksmīgi, jau ar pirmajām minūtēm izvirzoties vadībā. Zem groza veiksmīgi darbojās Zintis Plivda, vairākas reizes triecot bumbu grozā no augšas, taču nepārspējams šoreiz bija Gundars Rauza, palīdzot komandai saglabāt vadību līdz pat ceturtdaļas beigām 26:25. Rauzas kontā - jau 9 punkti.

Otrās ceturtdaļas sākumā, lai arī Buki guva pirmos punktus, Zemgale drīz vien atspēlējās un izvirzījās vadībā (28:32). Tomēr šoreiz precīzs no soda metienu līnijas bija Uldis Rudzītis, atkal panākot neizšķirtu.

Ceturtdaļas vidū Servuts ar precīziem soda metieniem atjaunoja 3 punktu pārsvaru Bukiem (37:34), kuru Gundars Rauza arī ar soda metieniem nosargāja līdz pat puslaika beigām (46:43).

Ļoti cerīgi Buki iesāka arī trešo ceturtdaļu, kad jau pirmajās minūtēs pēc Mētras pirmā precīzā tālmetiena un Kazāka 2 punktiem pārsvars tika palielināts līdz +6 (51:45). Tomēr pēc tam piezīmes gulbeniešiem neļāva turpināt ofensīvu, sakrātais pārsvars tika zaudēts, tāpat arī vadība spēlē (54:55). Pēc minūtes pārtraukuma ceturtdaļas vidū Zemgales komanda sāka uzbrukt pārsvarā no tālās distances (63:63). Buki centās atbildēt ar to pašu, taču diemžēl ne tik veiksmīgi - rezultāts pēc nospēlētām 30 min - 66:67.

Pēdējās desmit minūtēs cīņa laukumā ritēja punkts punktā. Lai arī viesiem līdz ceturtdaļas vidum izdevās izrāviens 8:0 (71:76) - tādējādi atspēlējoties no 3 punktu deficīta, Buki nepadevās un uzreiz pēc minūtes pārtraukuma veiksmīgi atbildēja ar to pašu (81:78).

Vēl minūti un 40 sekunds pirms spēles beigām Mētra palielināja Buku pārsvaru (84:83), uz ko Zemgale atbildēja ar precīzu tālmetienu (84:83). Minūti pirms beigām atkal precīzs bija Rauza no pustālās distances - 86:83, taču šoreiz Zemgale atbildēja ar 4 punktiem pēc kārtas - rezultāts 10 sekundes pirms spēles beigām (86:87) - viesiem par labu. Pēc pēdējā spēles minūtes pārtraukuma Salvis Mētra filigrāni raidīja bumbu grozā, tādējādi izvirzot Bukus vadībā. Buki nosargāja savu grozu pēdējās spēles 5 sekundes, dāvājot sev un skatītājiem uzvaru.

Nākamā Buku spēle pārcelta no 25.marta uz 3.aprīli - Gulbenes sporta centrā pulksten 18:30.

ASK/Buki - BK Zemgale 88:87 (26:25; 20:18; 20:24; 22:20).

ASK/Buki: Rauza 27p.+5RP+4AB, Mētra 23p.+7AB, Jansons 16p.+8AB, Rudzītis 10p.+4AB, Kazāks 6p., Plivda 4p., Servuts 2p., Kindzulis.

Komentāri 2

kluuda, taa dzi..!

Vēl minūti un 40 sekundes pirms spēles beigām Mētra palielināja pārsvaru 84 -83 uz ko Zemgale atbilēja ar precīzu tālmetienu 84 -83...
Kur ir taa starpiiba kad kaads kaut ko palielinaaja, vai samazinaaja!!