\"Bumerangs\" zaudē Igaunijā

"Bumerangs/ Gulbene/ ASK" otrdien pārbaudes spēlē tikās ar Igaunijas komandu BC "Valga Welg". Diemžēl šajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 88:71.

Kā ziņo "www.buks.lv", jau no paša spēles sākuma vadību spēlē uzņēmās pretinieku komanda. Pirmā ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 31:16 par labu igauņiem. Otrajā ceturtdaļā komandas spēlēja līdzīgi, pēc pirmā puslaika rezultāts 51:35 (20:19). Trešajā ceturtdaļā mūsējie atkal zaudēja, rezultāts - 71:48 (20:13). Vienīgi pēdējā ceturtdaļā mūsējie bija pārāki, taču spēles gaitu tas vairs mainīt nevarēja.

Mūsu spēlētāju rindās labākais šajā spēlē bija Jānis Pozņaks ar 19 gūtiem punktiem.

Pirmā ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 31:16 par labu igauņiem.

Otrajā ceturtdaļā komandas spēlēja līdzīgi, pēc pirmā puslaika rezultāts 51:35 (20:19).

Trešajā ceturtdaļā mūsējie atkal zaudēja, rezultāts - 71:48 (20:13).

Vienīgi pēdējā ceturtdaļā mūsējie bija pārāki, taču spēles gaitu tas vairs mainīt nevarēja.