Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs novada hokeja turnīrs

Gulbenes novadā aizvien lielāku popularitāti iegūst hokejs. Pamatojoties uz lielo ieinteresētību, jau četrus gadus Gulbenē notiek hokeja turnīrs, kuru ar Gulbenes pilsētas pārvaldes atbalstu, organizē Gulbenes Sporta centrs un FB „Gulbene 2005". Šogad turnīrs notiks 16.janvārī pilsētas stadiona hokeja laukumā.

Komandas tiks komplektētas pēc pašvaldību piederības. Jau zināms, ka komandas būs no Gulbenes, Beļavas, Stāmerienas, Litenes un Lejasciema, Jaungulbenes. Interese ir no Tirzas, Lizuma un Druvienas. Komandām jāpiesakās līdz 10.janvārim (tālrunis 29715606 vai 26470022), lai varētu izdarīt izlozi un saplānot spēļu kalendāru. Katrai komandai būs ne mazāk kā trīs spēles.

Komandā jābūt vismaz pieciem laukuma spēlētājiem, kuri ir pilnībā nokomplektēti ar formu. Spēļu kreklus nodrošināsim turnīra vietā. Būs divi vai trīs neitrāli vārtsargi, kurus komandas izlozēs pirms spēlēm. Lai atrisinātu hokeja formas jautājumu (ne visiem tā ir), nolemts, ka tie, kuriem ir lieka un nevajadzīga forma vai daļa no tās, atnesīs visu uz Gulbenes stadionu.

 

Savukārt tie, kuriem ir interese par lietotas formas iegādi, stadionā varēs apskatīt inventāru un to iegādāties. Šāds process paplašinās potenciālo hokejistu loku, jo aizvien vairāk jauniešu pievēršas šim sporta veidam.

 

Vidzemes hokeja čempionātā mūsu spēlētāji ir sešās komandās: FHK „Gulbene", „Rubate", „Ciedra A", HK „Smiltenes vanagi", „SCO Centrs" un HK „VOC". Daudzi spēlē arī Rīgā un Daugavpilī. Sezonas laikā apmēram 50 novada hokejisti aizvada vairāk par 30 spēlēm. Vēl kādi 20 līdz 30 ar šo sporta veidu nodarbojas savās dzīvesvietās, kur ir pieejams hokeja laukums. Ne visi Gulbenes novada sporta veidi var lepoties ar šādu auditoriju.


Jau vairākas nedēļas Gulbenes Sporta centra stadiona hokeja laukumā ir kvalitatīvs ledus un spēlētāji var trenēties. Darbdienās vīri var nākt no pulksten 18.00 līdz 20.00, brīvdienās - no pulksten 15.00 līdz 18.00.

Pievieno komentāru

Sports