Čempionāts svara stieņa spiešanā guļus: cīņas - ļoti saspringtas 1

Gulbenes sporta centra trenažieru zālē sestdien norisinājās Gulbenes pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Sacensībās piedalījās 21 atlēts no Gulbenes, Beļavas, Līgo un Tirzas. Vairāk foto šeit.

Sacensības organizēja biedrība "Sporta klubs "Gulbenes K.S.P."". To mērķis bija piesaistīt jaunus atlētus komandai, kuri varētu nākotnē startēt Latvijas kausa posmos, kā arī motivēt jauniešus nodarboties ar sportu.

 

Sacensībās katrs atlēts vēlējās parādīt savu labāko rezultātu uz šo brīdi, kas daudziem arī izdevās. Tieši tādēļ, kā atzīst organizatori, cīņas dažās svara kategorijās izvērtās ļoti saspringtas.

 

Sacensībās bija jāizpilda viens vingrinājums - svara stieņa spiešana guļus. Sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule (Gulbene) ar rezultātu 32,5 kilogrami, 2.vietu ieguva Žanete Skopāne (Gulbene) ar rezultātu 32,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu ieguva Jānis Skangalis (Līgo) ar rezultātu 75 kilogrami. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem uzvaru izcīnīja Andrejs Šilo (Gulbene) ar rezultātu 105 kilogrami, 2.vietā - Artūrs Kravalis (Līgo) ar rezultātu 92,5 kilogrami, 3.vietā - Aļiks Jurcevs (Gulbene) ar rezultātu 82,5 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Eduards Jarmoļenko (Gulbene) ar rezultātu 100 kilogrami, aiz sevis atstājot Uldi Ķiploku (Gulbene) ar rezultātu 92,5 kilogrami un Armandu Apini (Tirza) ar rezultātu 80 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvara pienācās Gintam Šķenderam (Gulbene) ar rezultātu 155 kilogrami, 2.vietu ieguva Jānis Kravalis (Līgo) ar rezultātu 142,5 kilogrami un 3.vietu - Igors Šatrovs (Gulbene) ar rezultātu 75 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem labākais bija Normunds Aizupietis (Gulbene) ar rezultātu 145 kilogrami, 2.vietu ieguva Dzintars Lācis (Beļava) ar rezultātu 142,5 kilogrami, 3.vietā ierindojās Kristaps Kravalis (Līgo) ar rezultātu 140 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis (Gulbene) ar rezultātu 165 kilogrami, 2.vietu ieguva Toms Mezītis (Gulbene) ar rezultātu 155 kilogrami un 3.vietu - Aleksandrs Aleksejevs (Gulbene).

 

Sacensību organizatori saka paldies Gulbenes pilsētas pārvaldei, Gulbenes sporta centra darbiniekiem un veikalam „Gigants LV".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports