Cik veiksmīgs sākums, tik neveiksmīgas spēles beigas 2

Buki vakar aizvadīja otro mājas spēli pēc kārtas. Par spīti lieliskajam spēles sākumam Gulbenes Bukiem tomēr nācās piekāpties turnīra tabulas „kaimiņiem" ar rezultātu 68:82.

Komandu sākumsastāvi:

BK "Gulbenes Buki" - Vents Veinbergs, Ingars Aizpurs, Sandis Bukšs, Normunds Lišiks.

BK "Līvāni" - Artūrs Zarāns, Edgars Cimars, Aigars Indrikovs, Raitis Makars, Uldis Kokins.

Pirmās spēles minūtes komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, taču, sākot ar spēles 3. minūti, Gulbenes komanda pārliecinoši izvirzījās vadībā, gūstot 13 punktus pēc kārtas (18:5). Divas minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām Buki jau atradās vadībā ar 27:8. Tomēr ceturtdaļas pēdējo minūti veiksmīgāk izdevās aizvadīt viesiem, samazinot rezultāta starpību līdz -14 (27:13).

Līdz pat otrās ceturtdaļas vidum mājiniekiem izdevās veiksmīgi noturēt 15 punktu pārsvaru, tomēr jau ceturtdaļas otrā pusē Līvānu komandai izdevās mainīt spēles scenāriju laukumā. Daudzie neprecīzie metieni neļāva Bukiem atkal atgūt rezultāta pārsvaru. Pēc pirmā puslaika rezultāts - 45:32.

Jau otrā puslaika pirmajās četrās minūtēs viesiem izdevās izrāviens ar 14:2, līdz ar to Buku pārsvars saruka līdz minimumam (47:46). Cīņa par katru punktu laukumā turpinājām līdz pat ceturtdaļas pēdējai minūtei, kad viesiem beidzot izdevās izvirzīties nelielā vadībā (56:60), nosargājot šādu pārsvaru līdz pat ceturtdaļas beigām.

Pēdējās desmit minūtes sākumā Līvānu komanda joprojām veiksmīgi atbildēja uz katru mājinieku punktu guvumu, tādējādi nosargājot iegūto pārsvaru (62:67). Ceturtdaļas vidū Līvāni ar precīziem soda metieniem tomēr guva izšķirošo pārsvaru spēlē (64:73). Arī pēdējās 3 spēles minūtēs Bukiem neizdevās atgūt zaudēto, visā spēlē piekāpjoties ar rezultātu 68:82.

BK Gulbenes Buki - Līvāni 68:82 (27:13; 18:19; 11:28; 12:22).

Gulbenes Buki: Veinbergs 18p., Jakovičs 15p., Pastušeņa 9p., Aizpurs 8p., Lišiks 7p., Lūsis 7p., Bukšs 4p..

Līvāni: Cimars 25p.+8AB+7RP, Kokins 19p., Indrikovs 15p.+8AB, Zarāns 15p.+9AB,

Komentāri 2

jaaa

Zaudejums trenera kļūdas pēc . Spēle gāja līdz treneris sāka veidot nezin ko!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.01.27 10:46