Cīnās par Gulbenes pilsētas kausu strītbolā 1

Ceturtdien, 22.jūnijā, pie Gulbenes sporta centra norisinājās Gulbenes pilsētas atklātās kausa izcīņas sacensības strītbolā. Sacensībās piedalījās 7 vīru komandas un 4 jauniešu komandas. Par to informē Gulbenes sporta centra sporta pasākumu organizatore Larisa Cīrule.

"Vīriešu konkurencē 3.vietu izcīnīja komanda “ Ronis”, kurā spēlēja Normunds Lišiks, Jānis Melngailis, Krišs Matisons un Ingus Brezinskis. 2.vietu izcīnīja komanda “ Es negribu skriet!”, spēlētāji Mikus Freijs, Rinalds Ozers, Markuss Pušpurs un Eduards Krukovskis. 1.vietu izcīnīja komanda “BK Lazdukalns”, kuru pārstāvēja Elvijs Kapteinis, Rolands Arelkevičs, Gints Kravalis un Andis Petuns. Jauniešu grupā par 3.vietu ieguva komanda “Slīd kājas”, kurā cīnījās Markuss Čeksters, Dāvis Vimba un Adrians Andzevs. Par 2.vietas ieguvējiem kļuva komanda “Caurie Nike” ar dalībniekiem Linardu Vasiļjevu, Endiju Vanagu un Kristapu Carevu. 1.vietu izcīnīja komanda “Big Boller Brand" (BBB), kurā spēlēja Rinalds Vagulis, Rainers Ļisicins, Rihards Berkolds un Rolands Šulcs," atklāj L.Cīrule.

Dalībniekiem bija iespēja piedalīties konkursā „3 punktu metieni”. "Minūtes laikā bija jāsamet pēc iespējas vairāk precīzi metieni grozā. Visprecīzākais no 17 konkursam pieteiktajiemm dalībniekiem bija Elvijs Kapteinis," norāda sporta pasākumu organizatore.