Cīnās par kausiem volejbolā

Viļņa Reinsona piemiņas kauss paliek Gulbenē

Gulbenē 9.maijā notika Viļņa Reinsona piemiņas kausa izcīņas turnīrs volejbolā dāmu komandām un „Vidzemes būvnieka” kauss kungu komandām.

Gulbenes dāmas visās spēlēs uzvar
Sievietēm uz turnīru bija ieradušās piecas komandas – pa vienai no Lizuma, Babītes, Madonas un divas komandas no Gulbenes. Komandas savstarpēji izspēlēja „apli”. Par turnīra uzvarētājām šogad kļuva V.Reinsona bijušās audzēknes - Gulbenes dāmu komanda, kas visās četrās spēlēs izcīnīja uzvaru. Sīvākās trīs setu spēles izvērtās ar Gulbenes II un Gulbenes/Lizuma komandas, savukārt Madonas un Babītes komandas piekāpās divos setos. Gulbenes komandā spēlēja: Aija Vasiļjeva, Inese Ubaga, Daiga Ņikitina, Inita Medne, Solvita Vīcupa un Una Markova.
Trīs uzvaras pār Babīti, Madonu un Gulbeni/Lizumu un viens zaudējums Gulbenei nodrošināja Gulbenes II komandai otro vietu. Komandā spēlēja: Ilona Grāvleja, Iluta Rudzīte, Inese Zelča, Ludmila Žogata, Marika Blumberga, Aiga Blumberga, Liene Niedra un Lauma Lazdiņa.
Par turnīra trešās vietas ieguvējām kļuva Gulbenes/Lizuma komanda. Tās sastāvā spēlēja: Līvija Grīnberga, Evija Morozova, Agnese Melne, Ilva Ivaškina, Mārita Graudiņa, Baiba Mezīte un Vizma Blūma.

„Vidzemes būvnieka” kauss atkal aizceļo uz Madonu

Vīriešu komandas tika iedalītas divās grupās:  I – 18 līdz 39 gadus veci, II – 40 gadus veci un vecāki. I grupā spēkiem mērojās četras komandas: Bērzpils, Madona, Gulbene un „Saliktie”. II grupā cīnījās septiņas vienības: Balvi, Lizums, Alūksne, Priekuļi, Lubāna, Madona un Nautrēni.
I grupas komandas savstarpēji izspēlēja apli – katrs ar katru. Pirmajā spēlē tikās Gulbenes un Bērzpils vienības. Pirmos divus setus ar rezultātu 25:19 un 25:20 uzvarēja Gulbene, tomēr spēles turpinājumā pārāki izrādījās bērzpilieši un piektajā setā nodrošināja uzvaru. Otrajā spēlē ar 3:0 Madona pārspēja „Saliektos”, bet trešajā spēlē Gulbene ar 3:0 bija pārāka par „Saliktajiem”. Kā vēlāk izrādījās, cīņa par 1.-2.vietu norisinājās ceturtajā spēlē starp Madonas un Bērzpils komandām. Pirmajā setā uzvarēja madonieši, otrajā – Bērzpils volejbolisti, spēles turpinājumā 
noskaidrojās, ka „Vidzemes būvnieka” kauss šogad atkal aizceļo uz Madonu. Piektā spēle norisinājās starp Madonu un Gulbeni. Ar rezultātu 3:1 uzvarēja madonieši, nodrošinot sev uzvarētāju titulu, savukārt, Gulbene tādējādi ierindojās trešajā vietā. Sudraba godalga - Bērzpils komandai. Gulbenes komandas sastāvā spēlēja: Dzintars Vasiļjevs, Didzis Lazdiņš, Jānis Ginevičs, Juris Bražņikovs, Gatis Gargažins un Andrejs Krikovs.

Alūksnes veterāni izrādās visspēcīgākie
Veterānu (II grupas) komandām spēles notika divās apakšgrupās. Kā pirmās no apakšgrupām izgāja Alūksnes un Lubānas komandas, kas tām nodrošināja vietu pusfinālā. Par iekļūšanu pusfinālā turpināja cīnīties Lizums ar Madonu un Priekuļi ar Balviem. Lizuma - Madonas spēlē ar 2:0 pārāki izrādījās madonieši, bet otrajā spēlē tikai trešajā setā noskaidrojās, ka pusfinālā ir iekļuvuši Priekuļu volejbolisti. Pusfinālā Alūksne ar 2:0 pārspēja Priekuļus, bet Lubāna ar 2:1 lika piekāpties Madonas vienībai. Tādējādi par 3.-4.vietu cīnījās Priekuļi ar Madonu. Divos setos pārāki izrādījās Priekuļu veterāni, izcīnot trešo vietu. Komandas sastāvu stiprināja Guntis Augulis.
Finālā par 1.-2.vietu Alūksne ar 2:0 pārspēja Lubānas komandu, tādējādi kļūstot par „Vidzemes būvnieka” kausa ieguvējiem veterānu komandām. Alūksnes komandas sastāvā spēlēja litenietis Vitālijs Platais.

Vairāk foto

Pievieno komentāru

Sports